Suomen Aikuisurheiluliiton SM-kisat 17.-19.8.2018

(Ilmoittautuminen vahvistuu vasta laskun maksamisen jälkeen)

Ohjeita urheilijoille löytyy täältä.

 

  
M30 100m
3000Oskar FagermanHelsingin Kisa-Veikot
3004Sampo KiviharjuHämeenlinnan Tarmo ry
3005Gustav KlingstedtHIFK-Friidrott rf.
3006Sami KuijalaVeitsiluodon Kisaveikot ry
3009Teemu MykkänenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3011Jan PaldánHelsingin Kisa-Veikot
3018Jonne TaipaleKunto-Pirkat ry
3022Joonas TurunenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3023Veli VuorenmaaOulun Pyrintö ry
  
M30 200m
3001Niko HeikkiläKymen Urheiluveteraanit ry
3004Sampo KiviharjuHämeenlinnan Tarmo ry
3006Sami KuijalaVeitsiluodon Kisaveikot ry
3009Teemu MykkänenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3011Jan PaldánHelsingin Kisa-Veikot
3023Veli VuorenmaaOulun Pyrintö ry
  
M30 400m
3001Niko HeikkiläKymen Urheiluveteraanit ry
3004Sampo KiviharjuHämeenlinnan Tarmo ry
3006Sami KuijalaVeitsiluodon Kisaveikot ry
3007Ville LavikainenHelsingin Kisa-Veikot
3011Jan PaldánHelsingin Kisa-Veikot
  
M30 800m
3001Niko HeikkiläKymen Urheiluveteraanit ry
3007Ville LavikainenHelsingin Kisa-Veikot
3012Mikko RaittinenKurikan Ryhti ry
3019Markku TervoRunners Club ry
  
M30 5000m
3002Joonas HytönenLapin Salama ry
  
M30 10000m
3010Aki NummelaRunners Club ry
3013Tuukka RintalaRunners Club ry
  
M30 moukari
3009Teemu MykkänenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3017Jussi SyväniemiLohijärven Kuohu ry
3021Jussi TukevaJalasjärven Jalas ry
  
M30 keihäs
3009Teemu MykkänenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3015Eemeli SalomäkiSomeron Esa ry
3016Jani SantalaHimangan Urheilijat ry
  
M30 painonheitto
3017Jussi SyväniemiLohijärven Kuohu ry
3021Jussi TukevaJalasjärven Jalas ry
  
M30 kolmiloikka
3014Joni SalminenForssan Salama ry.
  
M30 kiekko
3003Olli JuvonenJanakkalan Jana ry
3008Juha MartinmäkiMikkelin Kilpa-Veikot ry
3009Teemu MykkänenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3014Joni SalminenForssan Salama ry.
  
M30 kuula
3003Olli JuvonenJanakkalan Jana ry
3009Teemu MykkänenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3015Eemeli SalomäkiSomeron Esa ry
3016Jani SantalaHimangan Urheilijat ry
3020Sibil YanevHelsingin Kisa-Veikot
3021Jussi TukevaJalasjärven Jalas ry
  
M35 100m
3500Tuomas AnttonenLappeenrannan Urheilumiehet ry
3504Miika HytönenHaukivuoren Kisailijat ry
3506Ilkka IisakkaEsbo IF
3507Teemu JokelaLapuan Virkiä ry
3521Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo ry.
3527Sami MönköläJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3537Aleksi RantonenHelsingin Kisa-Veikot
3546Lassi TaniEsbo IF
3547Lauri TenhunenDowntown 65 Endurance ry
3549Pasi TupasaloLahtiSport35+
3550Antti TurunenKuopion Reipas ry
3553Sebastian WidjeskogIdrottsföreningen Åsarna r.f
3556Oki VuonorantaEsbo IF
  
M35 200m
3507Teemu JokelaLapuan Virkiä ry
3513Sami KoivunenNoormarkun Nopsa
3521Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo ry.
3525Tomi MustonenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
3527Sami MönköläJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3537Aleksi RantonenHelsingin Kisa-Veikot
3544Kalle SipiläHelsingin Kisa-Veikot
3546Lassi TaniEsbo IF
3556Oki VuonorantaEsbo IF
  
M35 400m
3509Juha JääskeläinenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
3510Tero KesäläinenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
3513Sami KoivunenNoormarkun Nopsa
3514Veli-Pekka KorpelaToholammin Urheilijat ry
3521Veli-Matti MannilaHelsingin Tarmo ry.
3536Jukka RaittinenKurikan Ryhti ry
3537Aleksi RantonenHelsingin Kisa-Veikot
3538Ville RyhänenEsbo IF
3544Kalle SipiläHelsingin Kisa-Veikot
3545Heikki TakkulaKiimingin Urheilijat ry
  
M35 800m
3508Juha JärveläKurikan Ryhti ry
3509Juha JääskeläinenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
3510Tero KesäläinenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
3514Veli-Pekka KorpelaToholammin Urheilijat ry
3532Tuomas PasanenDowntown 65 Endurance ry
3536Jukka RaittinenKurikan Ryhti ry
  
M35 1500m
3505Ville HäyrinenHeinolan Isku
3506Ilkka IisakkaEsbo IF
3508Juha JärveläKurikan Ryhti ry
  
M35 5000m
3503Antti HyttinenVaajakosken Kuohu ry
3512Väinö KlemolaKuopion Reipas ry
3523Miika MarttinenHämeenlinnan Tarmo ry
3551Matti UusitaloKuivasjärven Aura
  
M35 10000m
3515Pekka KulpakkoEspoon Tapiot
3531Aki PanulaKylmäkosken Veikot ry
3533Niko PenttinenRunners Club ry
3541Marko SavolainenKenttäurheilijat -58 ry
3551Matti UusitaloKuivasjärven Aura
3552Heikki VentoTaipalsaaren Veikot ry
  
M35 korkeus
3506Ilkka IisakkaEsbo IF
3524Antti MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
3529Samuli NurminenKunto-Pirkat ry
3553Sebastian WidjeskogIdrottsföreningen Åsarna r.f
3554Mika VimpariYlikiimingin Nuijamiehet ry
  
M35 moukari
3502Anssi HirvikoskiKenttäurheilijat -58 ry
3518Tommy LahtiIf Femman rf
3524Antti MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
3535Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
3540Juha SaarisiltaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3553Sebastian WidjeskogIdrottsföreningen Åsarna r.f
  
M35 pituus
3504Miika HytönenHaukivuoren Kisailijat ry
3506Ilkka IisakkaEsbo IF
3520Kari MajuriPorin Urheiluveteraanit ry
3524Antti MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
3528Mikko Niilo-RämäHaukivuoren Kisailijat ry
3534Mikko PiispaHelsingin Kisa-Veikot
3545Heikki TakkulaKiimingin Urheilijat ry
3547Lauri TenhunenDowntown 65 Endurance ry
3548Jaska TittonenMäntsälän Urheilijat ry
3549Pasi TupasaloLahtiSport35+
  
M35 keihäs
3506Ilkka IisakkaEsbo IF
3519Petri LättiJalasjärven Jalas ry
3524Antti MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
3528Mikko Niilo-RämäHaukivuoren Kisailijat ry
3539Jukka SaaranenPyhäjärven Pohti
3542Tero SavolainenKeiteleen Nuju ry
  
M35 painonheitto
3502Anssi HirvikoskiKenttäurheilijat -58 ry
3524Antti MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
3526Juhana MäkeläYlistaron Kilpa-Veljet ry
3535Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
M35 kolmiloikka
3501Janne HarjuViipurin Urheilijat ry
3520Kari MajuriPorin Urheiluveteraanit ry
3524Antti MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
3535Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
3548Jaska TittonenMäntsälän Urheilijat ry
  
M35 kiekko
3506Ilkka IisakkaEsbo IF
3516Petri KäräjäojaHaapaveden Urheilijat ry.
3524Antti MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
3535Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
3539Jukka SaaranenPyhäjärven Pohti
3540Juha SaarisiltaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3543Juuso SillanpääJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
M35 seiväs
3511Jarno KiviojaHelsingin Kisa-Veikot
3524Antti MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
3530Heikki PaananenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3540Juha SaarisiltaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
M35 kuula
3504Miika HytönenHaukivuoren Kisailijat ry
3517Lauri LaasalaToijalan Vauhti ry
3522Teemu ManninenOrimattilan Toive ry
3524Antti MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
3540Juha SaarisiltaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3555Teemu VirolainenPornainen Heavy Team ry
  
M35 400m aj
3535Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
3538Ville RyhänenEsbo IF
3540Juha SaarisiltaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
M35 110m aj
3538Ville RyhänenEsbo IF
3556Oki VuonorantaEsbo IF
  
M40 100m
4005Ville HiltunenDowntown 65 Endurance ry
4006Mikko HuttunenHelsingin Kisa-Veikot
4007Jouni HyvönenKuopion Reipas ry
4009Jussi JoukainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4011Aku KallioLempäälän Kisa Yleisurheilu ry
4012Tero KoikkalainenKuopion Reipas ry
4015Sami KrauseHelsingin Kisa-Veikot
4017Petteri LaitinenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4029Joni MyllyntausJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4040Jarmo PeräkangasLapuan Virkiä ry
4047Tomi RyynänenKunto-Pirkat ry
4048Mikko UittamoNummen Kipinä ry
4053Matti SaunanenIkaalisten Urheilijat ry
4057Jussi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
M40 200m
4011Aku KallioLempäälän Kisa Yleisurheilu ry
4016Keimo LaaksoLahtiSport35+
4017Petteri LaitinenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4026Tatu MalinenDowntown 65 Endurance ry
4040Jarmo PeräkangasLapuan Virkiä ry
4042Oskari PuhakkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
M40 400m
4004Jani HenrikssonViipurin Urheilijat ry
4017Petteri LaitinenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4021Petri LauronenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4037Tuomo NurminenLahtiSport35+
4042Oskari PuhakkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4052Thomas SandbergÅbo IFK
  
M40 800m
4004Jani HenrikssonViipurin Urheilijat ry
4021Petri LauronenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4044Joakim PyttynenHämeenlinnan Tarmo ry
4052Thomas SandbergÅbo IFK
  
M40 1500m
4004Jani HenrikssonViipurin Urheilijat ry
4028Jarno Warsa-RitarantaHelsingin Tarmo ry.
4030Mikko MäkeläDowntown 65 Endurance ry
4035Timo NikulaRunners Club ry
4036Janne NurmiDowntown 65 Endurance ry
4043Jorma PuurunenPudasjärven Urheilijat ry
4044Joakim PyttynenHämeenlinnan Tarmo ry
4052Thomas SandbergÅbo IFK
4056Teppo SyrjäläKylmäkosken Veikot ry
4059Harri-Pekka TikkanenKiuruveden Urheilijat
  
M40 5000m
4000Ilari AhokasHelsingin Kisa-Veikot
4022Vesa LindbergDowntown 65 Endurance ry
4024Juha LöppönenHelsingin Jyry ry
4030Mikko MäkeläDowntown 65 Endurance ry
4032Sami MäkinenTeam Raju ry
4035Timo NikulaRunners Club ry
4038Martti NäsäkkäläKenttäurheilijat -58 ry
4045Jukka RahkonenPolvijärven Urheilijat ry
4059Harri-Pekka TikkanenKiuruveden Urheilijat
  
M40 10000m
4003Sami HaverinenRunners Club ry
4010Petri JuutiKenttäurheilijat -58 ry
4014Jani KoskinenRunners Club ry
4035Timo NikulaRunners Club ry
4038Martti NäsäkkäläKenttäurheilijat -58 ry
4043Jorma PuurunenPudasjärven Urheilijat ry
4045Jukka RahkonenPolvijärven Urheilijat ry
4051Jarno SalomäkiRunners Club ry
4055Jarkko SuomelaHelsingin Juoksijat- Helsinki Runners Ry
  
M40 korkeus
4006Mikko HuttunenHelsingin Kisa-Veikot
4041Mika PolkuVirtain Urheilijat ry
4047Tomi RyynänenKunto-Pirkat ry
4050Teemu SalminenToijalan Vauhti ry
4053Matti SaunanenIkaalisten Urheilijat ry
  
M40 moukari
4028Jarno Warsa-RitarantaHelsingin Tarmo ry.
4034Mika NikulaEspoon Tapiot
4046Tomi RantanenHarjavallan Työväen Urheilijat ry
4053Matti SaunanenIkaalisten Urheilijat ry
4058Tuomo TarvainenKauhavan Wisa
  
M40 pituus
4002Esa HakalaTampereen Pyrintö ry
4006Mikko HuttunenHelsingin Kisa-Veikot
4011Aku KallioLempäälän Kisa Yleisurheilu ry
4013Antti KoivukoskiHyvinkään Seudun Urheilijat ry
4017Petteri LaitinenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4018Jarkko LassilaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4019Arto LaukkaKenttäurheilijat -58 ry
4020Sami LaukkanenSavonlinnan Jyry
4027Timo MalinenForssan Salama ry.
4031Kimmo MäkeläinenRauman Työväen Urheilijat
4048Mikko UittamoNummen Kipinä ry
4050Teemu SalminenToijalan Vauhti ry
  
M40 keihäs
4006Mikko HuttunenHelsingin Kisa-Veikot
4013Antti KoivukoskiHyvinkään Seudun Urheilijat ry
4025Matti LöytynojaYlivieskan Kuula ry
4033Niko NiklanderDowntown 65 Endurance ry
  
M40 painonheitto
4034Mika NikulaEspoon Tapiot
4036Janne NurmiDowntown 65 Endurance ry
4046Tomi RantanenHarjavallan Työväen Urheilijat ry
4058Tuomo TarvainenKauhavan Wisa
  
M40 kolmiloikka
4008Mikael InkeroinenPornainen Heavy Team ry
4018Jarkko LassilaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4028Jarno Warsa-RitarantaHelsingin Tarmo ry.
4031Kimmo MäkeläinenRauman Työväen Urheilijat
4032Sami MäkinenTeam Raju ry
4053Matti SaunanenIkaalisten Urheilijat ry
  
M40 kiekko
4023Mika LoikkanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu
4028Jarno Warsa-RitarantaHelsingin Tarmo ry.
4047Tomi RyynänenKunto-Pirkat ry
4053Matti SaunanenIkaalisten Urheilijat ry
4054Jani SeppäläKeravan Urheilijat
  
M40 seiväs
4001Jussi AutioHIFK-Friidrott rf.
4027Timo MalinenForssan Salama ry.
4028Jarno Warsa-RitarantaHelsingin Tarmo ry.
4047Tomi RyynänenKunto-Pirkat ry
  
M40 kuula
4031Kimmo MäkeläinenRauman Työväen Urheilijat
4049Jari SalinToijalan Vauhti ry
4054Jani SeppäläKeravan Urheilijat
  
M40 3000m ej
4056Teppo SyrjäläKylmäkosken Veikot ry
  
M40 400m aj
4006Mikko HuttunenHelsingin Kisa-Veikot
4037Tuomo NurminenLahtiSport35+
4039Simo PaavolaLohtajan Veikot ry
4042Oskari PuhakkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
M40 110m aj
4027Timo MalinenForssan Salama ry.
4037Tuomo NurminenLahtiSport35+
4039Simo PaavolaLohtajan Veikot ry
4047Tomi RyynänenKunto-Pirkat ry
  
M45 100m
4500Teemu AaltonenHelsingin Kisa-Veikot
4503Antti Ala-RämiPudasjärven Urheilijat ry
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4505Nnamdi AnusimLahtiSport
4507Jari HaverinenKajaanin Kipinä ry
4510Tuomas IivanainenHelsingin Kisa-Veikot
4511Tuomas IivanainenHelsingin Kisa-Veikot
4529Krister LaineVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4532Pessi LyyraJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4534Santeri MikkonenKajaanin Kipinä ry
4538Jukka NissinenKuopion Reipas ry
4539Kimmo NärhiKunto-Pirkat ry
4545Ari RuutiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4546Jarmo SaastamoinenKuopion Reipas ry
4549Petri TauriainenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4553Sami VeijalainenLahtiSport35+
  
M45 200m
4500Teemu AaltonenHelsingin Kisa-Veikot
4502Mika AhomäkiVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4507Jari HaverinenKajaanin Kipinä ry
4529Krister LaineVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4532Pessi LyyraJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4549Petri TauriainenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4553Sami VeijalainenLahtiSport35+
  
M45 400m
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4509Kimmo HöijerVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4510Tuomas IivanainenHelsingin Kisa-Veikot
4511Tuomas IivanainenHelsingin Kisa-Veikot
4523Kai KoskinenKunto-Pirkat ry
4529Krister LaineVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4541Jarkko PiekkariJanakkalan Jana ry
4544Aki RuotsalainenLappeenrannan Urheilumiehet ry
4551Janne VanhalaUllavan Kilpa ry
4553Sami VeijalainenLahtiSport35+
  
M45 800m
4509Kimmo HöijerVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4512Jari JaakkolaVirtain Urheilijat ry
4523Kai KoskinenKunto-Pirkat ry
4529Krister LaineVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4540Ari PeräläValkeakosken Haka ry
4551Janne VanhalaUllavan Kilpa ry
4555Kari VirtanenHämeenlinnan Tarmo ry
  
M45 1500m
4512Jari JaakkolaVirtain Urheilijat ry
4540Ari PeräläValkeakosken Haka ry
4555Kari VirtanenHämeenlinnan Tarmo ry
  
M45 5000m
4522Jari KinnunenSuomussalmen Rasti
4530Tommi LeinonenVaajakosken Kuohu ry
4537Marko MännistöSaloisten Salama ry
  
M45 10000m
4501Jukka AhokasKenttäurheilijat -58 ry
4518Lasse KaihlavirtaKunto-Pirkat ry
  
M45 korkeus
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4526Visa KukkonenEspoon Tapiot
4540Ari PeräläValkeakosken Haka ry
4547Petri SattoJanakkalan Jana ry
4554Tero WillamoHelsingin Kisa-Veikot
4556Tuukka VuorinenÄänekosken Urheilijat ry
  
M45 moukari
4528Marko LahtinenEspoon Tapiot
4536Tero MäkeläEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
4543Erno RantaLohjan Louhi ry
4548Sami SirenVantaan Salamat ry
  
M45 pituus
4502Mika AhomäkiVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4514Marko JokelaKristiinan Urheilijat ry
4532Pessi LyyraJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4538Jukka NissinenKuopion Reipas ry
4539Kimmo NärhiKunto-Pirkat ry
4545Ari RuutiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4549Petri TauriainenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4554Tero WillamoHelsingin Kisa-Veikot
  
M45 keihäs
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4516Sami JämsenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4520Mikko KarjalainenKuusamon Eräveikot ry
4525Aki KujanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4531Jarno LiimatainenEsbo IF
4541Jarkko PiekkariJanakkalan Jana ry
4542Toni RahunenTapanilan Erä ry
4543Erno RantaLohjan Louhi ry
4545Ari RuutiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4547Petri SattoJanakkalan Jana ry
  
M45 painonheitto
4521Jarkko KarstilaLahtiSport
4528Marko LahtinenEspoon Tapiot
4536Tero MäkeläEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
4548Sami SirenVantaan Salamat ry
  
M45 kolmiloikka
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4514Marko JokelaKristiinan Urheilijat ry
4532Pessi LyyraJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4540Ari PeräläValkeakosken Haka ry
4554Tero WillamoHelsingin Kisa-Veikot
4556Tuukka VuorinenÄänekosken Urheilijat ry
  
M45 kiekko
4503Antti Ala-RämiPudasjärven Urheilijat ry
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4508Marko HonkaharjuEspoon Tapiot
4516Sami JämsenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4543Erno RantaLohjan Louhi ry
4547Petri SattoJanakkalan Jana ry
4548Sami SirenVantaan Salamat ry
  
M45 seiväs
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4527Ari Lahti-LuopaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
M45 kuula
4503Antti Ala-RämiPudasjärven Urheilijat ry
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4506Juha HaapalaIlmajoen Kisailijat ry
4517Petri JärviHelsingin Tarmo ry.
4524Mika KoskinenKaipolan Vire ry
4531Jarno LiimatainenEsbo IF
4543Erno RantaLohjan Louhi ry
4545Ari RuutiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4547Petri SattoJanakkalan Jana ry
4548Sami SirenVantaan Salamat ry
4552Markus VanhalaKälviän Tarmo
  
M45 3000m ej
4513Timo JaakkolaHelsingin Kisa-Veikot
4519Tomi KantoKenttäurheilijat -58 ry
4535Pasi MoisanderVihdin Urheiluveteraanit ry
  
M45 10000m kävely
4535Pasi MoisanderVihdin Urheiluveteraanit ry
  
M45 400m aj
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4515Markku JokinenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
4525Aki KujanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4533Jukka MertanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4540Ari PeräläValkeakosken Haka ry
4553Sami VeijalainenLahtiSport35+
  
M45 110m aj
4504Henry AndbergHelsingin Kisa-Veikot
4533Jukka MertanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4540Ari PeräläValkeakosken Haka ry
4545Ari RuutiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4550Juhapekka TuomainenLapinlahden Veto ry
  
M50 100m
5009Jukka HietaHelsingin Kisa-Veikot
5015Petri HämäläinenHelsingin Jyry ry
5019Pekka VisuriLahtiSport
5022Tomi JulkunenKuopion Reipas ry
5026Mikko KoliJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5035Ilpo LiuskaVihdin Urheiluveteraanit ry
5037Ari LoppukaarreEspoon Tapiot
5047Jarmo NissiläHelsingin Kisa-Veikot
5057Paavo ReilsonLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5066Petteri SoiniMikkelin Kilpa-Veikot ry
5073Rauno TaipaleKunto-Pirkat ry
5075Kimmo VainioLahtiSport
5077Markku VettenniemiEspoon Tapiot
  
M50 200m
5009Jukka HietaHelsingin Kisa-Veikot
5015Petri HämäläinenHelsingin Jyry ry
5019Pekka VisuriLahtiSport
5022Tomi JulkunenKuopion Reipas ry
5026Mikko KoliJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5029Petri LaaksonenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5038Mikko MalmivuoHelsingin Kisa-Veikot
5047Jarmo NissiläHelsingin Kisa-Veikot
5057Paavo ReilsonLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5066Petteri SoiniMikkelin Kilpa-Veikot ry
5069Jan SärömaaHelsingin Kisa-Veikot
5075Kimmo VainioLahtiSport
5077Markku VettenniemiEspoon Tapiot
  
M50 400m
5007Janne HelttunenOulun NMKY:n Urheilijat ry
5012Jyri HuppunenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu ry
5016Mika HänninenLappeenrannan Urheilumiehet ry
5026Mikko KoliJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5027Juhani KonuKenttäurheilijat -58 ry
5029Petri LaaksonenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5043Taisto MiettinenHelsingin Kisa-Veikot
5047Jarmo NissiläHelsingin Kisa-Veikot
5061Kaj SandellIK Falken Rf
5068Tommi SuopuroVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5069Jan SärömaaHelsingin Kisa-Veikot
  
M50 800m
5001Anders BerghällLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5006Jukka HedemäkiHelsingin Jyry ry
5027Juhani KonuKenttäurheilijat -58 ry
5029Petri LaaksonenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5030Veli-Matti LaineVampulan Urheilijat ry
5039Jari MarjomaaHelsingin Kisa-Veikot
5044Tapio MäkeläHelsingin Jyry ry
5050Timo PaasonenKenttäurheilijat -58 ry
5059Pasi RuuthPakilan Visa ry
5069Jan SärömaaHelsingin Kisa-Veikot
  
M50 1500m
5001Anders BerghällLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5006Jukka HedemäkiHelsingin Jyry ry
5014Pekka HälinenHelsingin Kisa-Veikot
5025Jari KinnunenHelsingin Jyry ry
5027Juhani KonuKenttäurheilijat -58 ry
5030Veli-Matti LaineVampulan Urheilijat ry
5031Risto LampinenHIFK-Friidrott rf.
5039Jari MarjomaaHelsingin Kisa-Veikot
5044Tapio MäkeläHelsingin Jyry ry
5048Heikki NärhinenHelsingin Kisa-Veikot
5053Jari PekonenPorvoon Urheilijat ry
5076Julius WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5079Hannu VirtanenKunto-Pirkat ry
  
M50 5000m
5001Anders BerghällLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5004Jari HakolaKyyjärven Kyky
5033Matti LehtonenVaajakosken Kuohu ry
5040Vesa-Matti MasalinPorvoon Urheilijat ry
5053Jari PekonenPorvoon Urheilijat ry
5079Hannu VirtanenKunto-Pirkat ry
  
M50 10000m
5001Anders BerghällLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5004Jari HakolaKyyjärven Kyky
5033Matti LehtonenVaajakosken Kuohu ry
5053Jari PekonenPorvoon Urheilijat ry
5065Jarkko SoikkeliRunners Club ry
  
M50 korkeus
5005Jukka HannulaHelsingin Kisa-Veikot
5013Ari HyvönenEspoon Tapiot
5028Hannu KoskelaYlivieskan Kuula ry
5034Anders LignellIF Raseborg
5078Matti ViitalaTampereen Pyrintö ry
  
M50 moukari
5008Juha VuoriPorin Urheiluveteraanit ry
5010Juha-pekka HirsimäkiKunto-Pirkat ry
5038Mikko MalmivuoHelsingin Kisa-Veikot
5041Jari MatinolliTyrnävän Tempaus ry
5042Vesa MerinenHelsingin Kisa-Veikot
5055Pekka PeltoniemiJoensuun Kataja ry
5056Petri PuhakainenEspoon Tapiot
5060Kari SalonenTurun Senioriurheilijat ry
5072Pasi TaipaleEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
M50 pituus
5003Marko GesterbergPornainen Heavy Team ry
5005Jukka HannulaHelsingin Kisa-Veikot
5017Jari JaatinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5024Mauno KarjalainenVaalan Karhu ry
5035Ilpo LiuskaVihdin Urheiluveteraanit ry
5038Mikko MalmivuoHelsingin Kisa-Veikot
5057Paavo ReilsonLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5063Visa SippuInkeroisten Terho ry
5070Jari VuorenmaaHyvinkään Seudun Urheilijat ry
  
M50 keihäs
5011Tommi HuotilainenParikkalan Urheilijat ry
5021Harri JoresMäntsälän Urheilijat ry
5032Ville LehtinenKajaanin Kipinä ry
5042Vesa MerinenHelsingin Kisa-Veikot
5045Vesa MäkiläNakkilan Vire
5052Esa PaukkuVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5054Kari PeltokangasJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5058Timo RiikonenLappeenrannan Urheilumiehet ry
5067Jaakko SteniusHelsingin Kisa-Veikot
5074Timo TikkaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
M50 painonheitto
5008Juha VuoriPorin Urheiluveteraanit ry
5010Juha-pekka HirsimäkiKunto-Pirkat ry
5036Jouni LohiKuusamon Eräveikot ry
5042Vesa MerinenHelsingin Kisa-Veikot
5056Petri PuhakainenEspoon Tapiot
5060Kari SalonenTurun Senioriurheilijat ry
5064Mika SirkkaKangasniemen Kalske ry
5072Pasi TaipaleEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
M50 kolmiloikka
5005Jukka HannulaHelsingin Kisa-Veikot
5021Harri JoresMäntsälän Urheilijat ry
5052Esa PaukkuVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5062Mika SiimesHelsingin Kisa-Veikot
5063Visa SippuInkeroisten Terho ry
5071Jari TainaKymen Urheiluveteraanit ry
  
M50 kiekko
5007Janne HelttunenOulun NMKY:n Urheilijat ry
5011Tommi HuotilainenParikkalan Urheilijat ry
5018Tommi JalkanenPyhäselän Urheilijat ry
5038Mikko MalmivuoHelsingin Kisa-Veikot
5042Vesa MerinenHelsingin Kisa-Veikot
5045Vesa MäkiläNakkilan Vire
5049Ismo OravalaVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5072Pasi TaipaleEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
M50 seiväs
5005Jukka HannulaHelsingin Kisa-Veikot
5023Mikko JärvenpääKeuruun Kisailijat ry
5028Hannu KoskelaYlivieskan Kuula ry
5038Mikko MalmivuoHelsingin Kisa-Veikot
5062Mika SiimesHelsingin Kisa-Veikot
5070Jari VuorenmaaHyvinkään Seudun Urheilijat ry
  
M50 kuula
5002Timo ErämetsäHelsingin Kisa-Veikot
5020Michael JokirantaKaskö Idrottsklubb
5021Harri JoresMäntsälän Urheilijat ry
5036Jouni LohiKuusamon Eräveikot ry
5038Mikko MalmivuoHelsingin Kisa-Veikot
5042Vesa MerinenHelsingin Kisa-Veikot
5045Vesa MäkiläNakkilan Vire
5049Ismo OravalaVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5051Mika ParkkaliPorin Urheiluveteraanit ry
5072Pasi TaipaleEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
M50 3000m ej
5031Risto LampinenHIFK-Friidrott rf.
  
M50 5000m kävely
5000Kari AleniusKuivasjärven Aura
5046Eric NeisseEspoon Tapiot
  
M50 400m aj
5007Janne HelttunenOulun NMKY:n Urheilijat ry
5028Hannu KoskelaYlivieskan Kuula ry
5068Tommi SuopuroVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M50 100m aj
5026Mikko KoliJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5028Hannu KoskelaYlivieskan Kuula ry
5035Ilpo LiuskaVihdin Urheiluveteraanit ry
5052Esa PaukkuVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M55 100m
5512Juha-Pekka HolmKivijärven Kivekkäät ry
5528Veijo KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot
5535Mauno LeskeläYlistaron Kilpa-Veljet ry
5538Atte LähdekorpiForssan Salama ry.
5539Heikki LähdekorpiForssan Salama ry.
5550Jyrki Pellinen-KarhuJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5554Juhani RyynänenJuuan Urheilijat ry
5575Tuomo VanhanenTapanilan Erä ry
  
M55 200m
5501Harri AlatupaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5506Mikael EhrsVasa Idrottssällskap rf
5507Jouko HassiOulun Ikiliikkujat ry
5510Urpo HekkalaYli-Iin Naseva
5512Juha-Pekka HolmKivijärven Kivekkäät ry
5520Sampo KelhäOulun Ikiliikkujat ry
5528Veijo KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot
5539Heikki LähdekorpiForssan Salama ry.
5544Jukka MononenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5550Jyrki Pellinen-KarhuJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5554Juhani RyynänenJuuan Urheilijat ry
5558Risto SalonenKunto-Pirkat ry
5564Matti SkutnabbHelsingin Kisa-Veikot
5567Christer StrömbergHelsingin Kisa-Veikot
5570Jari TammiHelsingin Kisa-Veikot
5575Tuomo VanhanenTapanilan Erä ry
  
M55 400m
5501Harri AlatupaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5507Jouko HassiOulun Ikiliikkujat ry
5520Sampo KelhäOulun Ikiliikkujat ry
5527Pertti KylmäläLahtiSport
5539Heikki LähdekorpiForssan Salama ry.
5545Jari MäkeläKälviän Tarmo
5558Risto SalonenKunto-Pirkat ry
5562Sergei SimanovHämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
5564Matti SkutnabbHelsingin Kisa-Veikot
5566Timo VähäkuopusPudasjärven Urheilijat ry
5567Christer StrömbergHelsingin Kisa-Veikot
5570Jari TammiHelsingin Kisa-Veikot
5575Tuomo VanhanenTapanilan Erä ry
  
M55 800m
5517Petri KalliolevoPorin Urheiluveteraanit ry
5527Pertti KylmäläLahtiSport
5532Vesa LensuPakilan Visa ry
5539Heikki LähdekorpiForssan Salama ry.
5545Jari MäkeläKälviän Tarmo
5553Jari RuonalaRovaniemen Roadrunners ry
5557Jouni SalojärviKymen Urheiluveteraanit ry
5562Sergei SimanovHämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
5564Matti SkutnabbHelsingin Kisa-Veikot
5571Jarmo TolvanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5572Jari UusitaloPorvoon Urheilijat ry
5573Mika WalleniusHelsingin Jyry ry
  
M55 1500m
5504Markku AuvinenKajaanin Urheilijat
5509Juha HeininenPorvoon Urheilijat ry
5511Jari HemmiläPorvoon Urheilijat ry
5524Hannu KorkalainenPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
5527Pertti KylmäläLahtiSport
5532Vesa LensuPakilan Visa ry
5545Jari MäkeläKälviän Tarmo
5557Jouni SalojärviKymen Urheiluveteraanit ry
5562Sergei SimanovHämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
5571Jarmo TolvanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5572Jari UusitaloPorvoon Urheilijat ry
5573Mika WalleniusHelsingin Jyry ry
5576Timo VihmaPakilan Visa ry
5577Jarmo ViitanenKenttäurheilijat -58 ry
  
M55 5000m
5516Markku KaartinenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5517Petri KalliolevoPorin Urheiluveteraanit ry
5533Jari LeppimäkiKunto-Pirkat ry
5545Jari MäkeläKälviän Tarmo
5556Ahti SaloRunners Club ry
5565Stefan StorvallIdrottsföreningen Åsarna r.f
5572Jari UusitaloPorvoon Urheilijat ry
5577Jarmo ViitanenKenttäurheilijat -58 ry
  
M55 10000m
5504Markku AuvinenKajaanin Urheilijat
5525Juhani KuittinenPakilan Visa ry
5533Jari LeppimäkiKunto-Pirkat ry
5556Ahti SaloRunners Club ry
5565Stefan StorvallIdrottsföreningen Åsarna r.f
5572Jari UusitaloPorvoon Urheilijat ry
  
M55 korkeus
5523Petri KoranderVihdin Urheiluveteraanit ry
5537Lauri LindbergVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5542Heimo MerilehtoNurmijärven Yleisurheilu ry
5551Kari PohjolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5575Tuomo VanhanenTapanilan Erä ry
  
M55 moukari
5518Risto KatajamäkiTöysän Veto ry
5547Tapio OjalaLahtiSport
5552Hannu RintaniemiEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
5559Mika SamppalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5563Pekka SinisaariLohjan Urheilijat ry
  
M55 pituus
5502Kimmo AméHelsingin Kisa-Veikot
5523Petri KoranderVihdin Urheiluveteraanit ry
5531Harri Yli-HuitaLaihian Luja ry
5537Lauri LindbergVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5538Atte LähdekorpiForssan Salama ry.
5554Juhani RyynänenJuuan Urheilijat ry
5575Tuomo VanhanenTapanilan Erä ry
  
M55 keihäs
5503Mikko AnttonenJoensuun Kataja ry
5513Jari JaakkolaHelsingin Kisa-Veikot
5519Ari KelaKorson Kaiku ry
5523Petri KoranderVihdin Urheiluveteraanit ry
5534Tapio LeppäläJalasjärven Jalas ry
5555Matti SaaranenVoimistelu- ja Urheiluseura Pyhäjärven Pohti ry
5568Jukka SuvantoKymen Urheiluveteraanit ry
5569Seppo TakkunenRiihimäen Kisko ry
  
M55 painonheitto
5518Risto KatajamäkiTöysän Veto ry
5530Juha LanttoEspoon Tapiot
5547Tapio OjalaLahtiSport
5552Hannu RintaniemiEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
5563Pekka SinisaariLohjan Urheilijat ry
  
M55 kolmiloikka
5523Petri KoranderVihdin Urheiluveteraanit ry
5538Atte LähdekorpiForssan Salama ry.
5551Kari PohjolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5554Juhani RyynänenJuuan Urheilijat ry
5575Tuomo VanhanenTapanilan Erä ry
  
M55 kiekko
5513Jari JaakkolaHelsingin Kisa-Veikot
5514Pekka JaakkolaPorin Urheiluveteraanit ry
5522Vesa KoivistoLohjan Urheilijat ry
5523Petri KoranderVihdin Urheiluveteraanit ry
5536Jari LindbergKunto-Pirkat ry
5561Reima Kalervo SillanpääHelsingin Kisa-Veikot
5563Pekka SinisaariLohjan Urheilijat ry
  
M55 seiväs
5508Jukka-Pekka HassinenRunners Club ry
5510Urpo HekkalaYli-Iin Naseva
5523Petri KoranderVihdin Urheiluveteraanit ry
5526Tero KuparinenKenttäurheilijat -58 ry
5540Jukka MalilaHelsingin Kisa-Veikot
5543Esa MetsämäkiForssan Salama ry.
  
M55 kuula
5500Ari AhoniemiSpove ry
5505Esa DufvaMikkelin Kilpa-Veikot ry
5515Juha KaaroVehkalahden Veikot ry
5522Vesa KoivistoLohjan Urheilijat ry
5530Juha LanttoEspoon Tapiot
5536Jari LindbergKunto-Pirkat ry
5541Jarmo MatilainenMikkelin Kilpa-Veikot ry
5563Pekka SinisaariLohjan Urheilijat ry
5568Jukka SuvantoKymen Urheiluveteraanit ry
  
M55 3000m ej
5508Jukka-Pekka HassinenRunners Club ry
5509Juha HeininenPorvoon Urheilijat ry
5521Pekka KemppiVihdin Urheiluveteraanit ry
5548Kari PartanenMäntylahden Veto ry
5566Timo VähäkuopusPudasjärven Urheilijat ry
  
M55 5000m kävely
5529Kari LaihoVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5546Kari NevalainenSpove ry
5549Kauko PekkarinenOripään Vesa ry
  
M55 400m aj
5508Jukka-Pekka HassinenRunners Club ry
5510Urpo HekkalaYli-Iin Naseva
5521Pekka KemppiVihdin Urheiluveteraanit ry
5548Kari PartanenMäntylahden Veto ry
5554Juhani RyynänenJuuan Urheilijat ry
5566Timo VähäkuopusPudasjärven Urheilijat ry
  
M55 100m aj
5508Jukka-Pekka HassinenRunners Club ry
5538Atte LähdekorpiForssan Salama ry.
5551Kari PohjolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5554Juhani RyynänenJuuan Urheilijat ry
5560Jarmo SeppäläLamminpään Korpi ry
5574Juha ValtaOulun Ikiliikkujat ry
  
M60 100m
6004Harri HuotariHelsingin Kisa-Veikot
6016Onni KolehmainenHelsingin Poliisivoimailijat ry.
6026Juha MeriläinenKunto-Pirkat ry
6028Esko MälkönenJuuan Urheilijat ry
6035Jari PantzarHelsingin Kisa-Veikot
6038Esa PieniniemiOulun Ikiliikkujat ry
6043Pauli RantalaHelsingin Poliisivoimailijat ry.
6046Kari RistimäkiKokkolan Veikot ry
6054Esa SalminenHelsingin Kisa-Veikot
6070Ari Vähä-OjalaTapanilan Erä ry
  
M60 200m
6004Harri HuotariHelsingin Kisa-Veikot
6026Juha MeriläinenKunto-Pirkat ry
6031Teijo NiskanenKiuruveden Urheilijat
6038Esa PieniniemiOulun Ikiliikkujat ry
6041Timo RajamäkiIkaalisten Urheilijat ry
6043Pauli RantalaHelsingin Poliisivoimailijat ry.
6046Kari RistimäkiKokkolan Veikot ry
6054Esa SalminenHelsingin Kisa-Veikot
  
M60 400m
6007Reijo HäyrinenKangasniemen Kalske ry
6011Veijo JääskeläinenKymen Urheiluveteraanit ry
6026Juha MeriläinenKunto-Pirkat ry
6029Aimo MäättäRovaniemen Roadrunners ry
6031Teijo NiskanenKiuruveden Urheilijat
6035Jari PantzarHelsingin Kisa-Veikot
6046Kari RistimäkiKokkolan Veikot ry
6050Veijo RytkönenHelsingin Kisa-Veikot
6064Pentti TamminenLahtiSport
  
M60 800m
6011Veijo JääskeläinenKymen Urheiluveteraanit ry
6015Viljo KirjavainenHämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
6019Jari KoskelaKankaanpään Urheilijat
6029Aimo MäättäRovaniemen Roadrunners ry
6031Teijo NiskanenKiuruveden Urheilijat
6034Pekka PakkanenPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
6039Valde PiiroinenPolvijärven Vauhti ry
6049Jarmo RundgrenAlatornion Pirkat ry
6065Matti TenniläRovaniemen Roadrunners ry
  
M60 1500m
6000Heino AaltoPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
6009Kari JylhänlehtoPudasjärven Urheilijat ry
6011Veijo JääskeläinenKymen Urheiluveteraanit ry
6013Jukka KauppilaKalajoen Junkkarit ry
6015Viljo KirjavainenHämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
6019Jari KoskelaKankaanpään Urheilijat
6029Aimo MäättäRovaniemen Roadrunners ry
6034Pekka PakkanenPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
6039Valde PiiroinenPolvijärven Vauhti ry
6042Jouko RannanpääHyvinkään Seudun Urheilijat ry
6053Hannu SainioHyvinkään Seudun Urheilijat ry
6059Klaus SjöblomPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
6065Matti TenniläRovaniemen Roadrunners ry
  
M60 5000m
6003Hannu HonkanenPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
6013Jukka KauppilaKalajoen Junkkarit ry
6022Erkki LaitilaVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6039Valde PiiroinenPolvijärven Vauhti ry
6042Jouko RannanpääHyvinkään Seudun Urheilijat ry
6059Klaus SjöblomPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
6065Matti TenniläRovaniemen Roadrunners ry
  
M60 10000m
6022Erkki LaitilaVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6023Pertti LeinonenPolvijärven Vauhti ry
6047Timo RoschierPolvijärven Vauhti ry
6059Klaus SjöblomPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
6065Matti TenniläRovaniemen Roadrunners ry
  
M60 korkeus
6001Tapio AlasalmiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6007Reijo HäyrinenKangasniemen Kalske ry
6012Simo KangastieKunto-Pirkat ry
6018Antti KoskelaToholammin Urheilijat ry
6021Kimmo KylämiesTaipalsaaren Veikot ry
6030Jouko NikulaKunto-Pirkat ry
6040Timo PostiLappeenrannan Urheilumiehet ry
6058Jari SimolaHämeenlinnan Tarmo ry
  
M60 moukari
6008Tuomo JantunenEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
6017Reino KorpelainenKuortaneen Kunto ry
6027Veijo MiihkinenKunto-Pirkat ry
6068Karri WesterlundVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M60 pituus
6007Reijo HäyrinenKangasniemen Kalske ry
6012Simo KangastieKunto-Pirkat ry
6021Kimmo KylämiesTaipalsaaren Veikot ry
6025Mauri MerikantoHelsingin Kisa-Veikot
6030Jouko NikulaKunto-Pirkat ry
6038Esa PieniniemiOulun Ikiliikkujat ry
6040Timo PostiLappeenrannan Urheilumiehet ry
6043Pauli RantalaHelsingin Poliisivoimailijat ry.
6051Tuomo RyynänenIisalmen Visa ry
  
M60 keihäs
6002Hannu HeinoKunto-Pirkat ry
6005Juha HäkkinenKuopion Reipas ry
6021Kimmo KylämiesTaipalsaaren Veikot ry
6036Pertti ÄnäkkäläReisjärven Pilke ry
6044Hannu RaskinenAnjalan Liitto ry
6045Mark RautasaloKangasniemen Kalske ry
6048Vesa YlinampaMäntsälän Urheilijat ry
6051Tuomo RyynänenIisalmen Visa ry
6055Sauli SaunamäkiToijalan Vauhti ry
6057Ari SeppänenForssan Salama ry.
6063Timo TaajarantaPorvoon Urheilijat ry
  
M60 painonheitto
6008Tuomo JantunenEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
6017Reino KorpelainenKuortaneen Kunto ry
6027Veijo MiihkinenKunto-Pirkat ry
6033Kari NuikkaKorson Kaiku ry
6052Erkki SaarinenLahtiSport
6056Markku SavolaSulkavan Urheilijat -41
6068Karri WesterlundVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M60 kolmiloikka
6007Reijo HäyrinenKangasniemen Kalske ry
6012Simo KangastieKunto-Pirkat ry
6025Mauri MerikantoHelsingin Kisa-Veikot
6030Jouko NikulaKunto-Pirkat ry
6051Tuomo RyynänenIisalmen Visa ry
  
M60 kiekko
6017Reino KorpelainenKuortaneen Kunto ry
6020Jouni KultalahtiEvijärven Urheilijat ry.
6030Jouko NikulaKunto-Pirkat ry
6032Hannu NissinenLahtiSport35+
6033Kari NuikkaKorson Kaiku ry
6041Timo RajamäkiIkaalisten Urheilijat ry
6044Hannu RaskinenAnjalan Liitto ry
6056Markku SavolaSulkavan Urheilijat -41
6061Harri SuoknuutiHeinolan Isku
6063Timo TaajarantaPorvoon Urheilijat ry
6066Jaakko TuovilaPudasjärven Urheilijat ry
6068Karri WesterlundVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M60 seiväs
6010Risto JärviEsbo IF
6017Reino KorpelainenKuortaneen Kunto ry
6041Timo RajamäkiIkaalisten Urheilijat ry
6062Pekka SutinenRiihimäen Kisko ry
  
M60 kuula
6014Arto KemppainenToijalan Vauhti ry
6017Reino KorpelainenKuortaneen Kunto ry
6030Jouko NikulaKunto-Pirkat ry
6037Matti PeltolaHelsingin Kisa-Veikot
6041Timo RajamäkiIkaalisten Urheilijat ry
6060Markku SointuKunto-Pirkat ry
6066Jaakko TuovilaPudasjärven Urheilijat ry
6068Karri WesterlundVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M60 2000m ej
6006Seppo HäkkinenKymen Urheiluveteraanit ry
6009Kari JylhänlehtoPudasjärven Urheilijat ry
6049Jarmo RundgrenAlatornion Pirkat ry
6071Ari VäliniemiVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M60 5000m kävely
6024Heimo LiukkonenKangasniemen Kalske ry
6067Ilkka VakkuriKankaanpään Urheilijat
6069Hilding WiknerKyrkslätt Idrottsförening rf
6071Ari VäliniemiVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M60 300m aj
6007Reijo HäyrinenKangasniemen Kalske ry
6009Kari JylhänlehtoPudasjärven Urheilijat ry
6017Reino KorpelainenKuortaneen Kunto ry
6051Tuomo RyynänenIisalmen Visa ry
  
M60 100m aj
6007Reijo HäyrinenKangasniemen Kalske ry
6010Risto JärviEsbo IF
6017Reino KorpelainenKuortaneen Kunto ry
6041Timo RajamäkiIkaalisten Urheilijat ry
6051Tuomo RyynänenIisalmen Visa ry
  
M65 100m
6505Heimo ElonenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6554Jari PykiläPorin Urheiluveteraanit ry
6560Antti RissanenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
6562Pauli RytilahtiLapin Lukko ry
6565Erkki SaloIlmajoen Kisailijat ry
6567Seppo SovioHämeenlinnan Tarmo ry
  
M65 200m
6536Mauri LyytikäinenKuopion Reipas ry
6545Paavo MuhonenJuuan Urheilijat ry
6554Jari PykiläPorin Urheiluveteraanit ry
6562Pauli RytilahtiLapin Lukko ry
6565Erkki SaloIlmajoen Kisailijat ry
6571Seppo TenitzViipurin Urheilijat ry
6578Reijo VauhkonenMuuramen Yritys ry
  
M65 400m
6517Risto KemppainenVihdin Urheiluveteraanit ry
6528Seppo LehtinenLeppävaaran Sisu ry
6536Mauri LyytikäinenKuopion Reipas ry
6541Teuvo MettäläIkaalisten Urheilijat ry
6545Paavo MuhonenJuuan Urheilijat ry
6556Markku PääkköSpove ry
6557Taisto PöyryLahtiSport
6565Erkki SaloIlmajoen Kisailijat ry
6571Seppo TenitzViipurin Urheilijat ry
6572Paavo TomminenKymen Urheiluveteraanit ry
6577Raimo VauhkonenLappeenrannan Urheilumiehet ry
  
M65 800m
6500Antti AaltonenKymen Urheiluveteraanit ry
6503Aki Aho-MantilaIlmajoen Kisailijat ry
6530Veijo LeiviskäOulun Ikiliikkujat ry
6537Kaarlo MaaninkaKauhajoen Karhu ry
6556Markku PääkköSpove ry
6557Taisto PöyryLahtiSport
6563Jouko RytkönenSpove ry
6565Erkki SaloIlmajoen Kisailijat ry
6572Paavo TomminenKymen Urheiluveteraanit ry
6574Kauko TuiskuRovaniemen Roadrunners ry
6577Raimo VauhkonenLappeenrannan Urheilumiehet ry
6579Toivo VenäläinenVihdin Urheiluveteraanit ry
  
M65 1500m
6503Aki Aho-MantilaIlmajoen Kisailijat ry
6525Heimo KärkkäinenPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
6529Taisto LehtinenSpove ry
6551Jorma OjenKunto-Pirkat ry
6556Markku PääkköSpove ry
6563Jouko RytkönenSpove ry
6574Kauko TuiskuRovaniemen Roadrunners ry
6577Raimo VauhkonenLappeenrannan Urheilumiehet ry
6579Toivo VenäläinenVihdin Urheiluveteraanit ry
6581Giovanni PuglisiAustralia
  
M65 5000m
6521Antti KyröLahtiSport
6525Heimo KärkkäinenPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
6537Kaarlo MaaninkaKauhajoen Karhu ry
6551Jorma OjenKunto-Pirkat ry
6563Jouko RytkönenSpove ry
6574Kauko TuiskuRovaniemen Roadrunners ry
6579Toivo VenäläinenVihdin Urheiluveteraanit ry
6581Giovanni PuglisiAustralia
  
M65 10000m
6521Antti KyröLahtiSport
6525Heimo KärkkäinenPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
6561Jaakko RouhiainenKunto-Pirkat ry
6574Kauko TuiskuRovaniemen Roadrunners ry
6579Toivo VenäläinenVihdin Urheiluveteraanit ry
  
M65 korkeus
6502Ari AartolaHelsingin Kisa-Veikot
6523Kalevi KytöläKunto-Pirkat ry
6532Jorma LiikalaLopen Voima ja Kunto Team ry
6535Jarmo LipastiVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6547Veijo MyllyselkäTyrnävän Tempaus ry
6548Matti NieminenHelsingin Kisa-Veikot
6549Pertti NousiainenKunto-Pirkat ry
6568Harri SundellVihdin Urheiluveteraanit ry
  
M65 moukari
6501Keijo AaltonenKiimingin Urheilijat ry
6504Simo EkholmForssan Alku ry
6509Vesa HolmströmPudasjärven Urheilijat ry
6515Heikki KangasAlavieskan Viri ry
6516Hannu KemppainenKajaanin Kipinä ry
6538Raimo MajuriSpove ry
6542Jouko MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
6544Mauri MoilanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6553Heimo PudasAlavieskan Viri ry
6570Seppo TaivassaloKunto-Pirkat ry
  
M65 pituus
6502Ari AartolaHelsingin Kisa-Veikot
6508Tapio HakakariHyvinkään Seudun Urheilijat ry
6517Risto KemppainenVihdin Urheiluveteraanit ry
6522Lasse KyröHelsingin Kisa-Veikot
6523Kalevi KytöläKunto-Pirkat ry
6535Jarmo LipastiVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6549Pertti NousiainenKunto-Pirkat ry
6558Lauri RantalaHelsingin Poliisivoimailijat ry.
6560Antti RissanenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
  
M65 keihäs
6518Hannu KemppinenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6519Hannu KortesluomaKunto-Pirkat ry
6524Reijo KälviKunto-Pirkat ry
6526Seppo LaikariTyrnävän Tempaus ry
6538Raimo MajuriSpove ry
6539Tauno MalmelinVihdin Urheiluveteraanit ry
6549Pertti NousiainenKunto-Pirkat ry
6555Jukka PyySpove ry
6559Jarmo RintalaVaasan Vasama ry
  
M65 painonheitto
6501Keijo AaltonenKiimingin Urheilijat ry
6509Vesa HolmströmPudasjärven Urheilijat ry
6513Raimo JyrkiläKymen Urheiluveteraanit ry
6515Heikki KangasAlavieskan Viri ry
6516Hannu KemppainenKajaanin Kipinä ry
6542Jouko MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
6544Mauri MoilanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6546Heikki MyllykangasEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
6569Ole SundkvistIK Falken Rf
6570Seppo TaivassaloKunto-Pirkat ry
  
M65 kolmiloikka
6502Ari AartolaHelsingin Kisa-Veikot
6508Tapio HakakariHyvinkään Seudun Urheilijat ry
6517Risto KemppainenVihdin Urheiluveteraanit ry
6523Kalevi KytöläKunto-Pirkat ry
6549Pertti NousiainenKunto-Pirkat ry
6568Harri SundellVihdin Urheiluveteraanit ry
  
M65 kiekko
6501Keijo AaltonenKiimingin Urheilijat ry
6507Seppo GavrilovJoensuun Kataja ry
6513Raimo JyrkiläKymen Urheiluveteraanit ry
6516Hannu KemppainenKajaanin Kipinä ry
6520Urpo KuronenKuopion Reipas ry
6527Kari LehmusvuoriMäntän Urheilijat ry
6532Jorma LiikalaLopen Voima ja Kunto Team ry
6534Eino LindholmKenttäurheilijat -58 ry
6535Jarmo LipastiVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6538Raimo MajuriSpove ry
6540Mauri MatilainenVilppulan Veikot
6542Jouko MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
6543Carl-Gunnar ModeenEsbo IF
6546Heikki MyllykangasEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
6549Pertti NousiainenKunto-Pirkat ry
6550Reima OinaanojaHelsingin Kisa-Veikot
6552Tuomo PekkalaVeitsiluodon Kisaveikot ry
6564Reino SainioKunto-Pirkat ry
6566Olavi SimiAlavieskan Viri ry
6576Heikki TurunenKorson Kaiku ry
6580Reijo ViitakoskiKauhajoen Karhu ry
  
M65 seiväs
6514Jukka JärvenpääJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6533Lauri VuohelainenKunto-Pirkat ry
6535Jarmo LipastiVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6542Jouko MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
6550Reima OinaanojaHelsingin Kisa-Veikot
6570Seppo TaivassaloKunto-Pirkat ry
  
M65 kuula
6501Keijo AaltonenKiimingin Urheilijat ry
6506Seppo GavrilovJoensuun Kataja ry
6513Raimo JyrkiläKymen Urheiluveteraanit ry
6519Hannu KortesluomaKunto-Pirkat ry
6520Urpo KuronenKuopion Reipas ry
6531Tapani LeppäläKunto-Pirkat ry
6534Eino LindholmKenttäurheilijat -58 ry
6539Tauno MalmelinVihdin Urheiluveteraanit ry
6542Jouko MiihkinenVihdin Urheiluveteraanit ry
6550Reima OinaanojaHelsingin Kisa-Veikot
6566Olavi SimiAlavieskan Viri ry
6573Pontus TrobergEsbo IF
6576Heikki TurunenKorson Kaiku ry
  
M65 2000m ej
6500Antti AaltonenKymen Urheiluveteraanit ry
6522Lasse KyröHelsingin Kisa-Veikot
6577Raimo VauhkonenLappeenrannan Urheilumiehet ry
  
M65 5000m kävely
6511Esko HyyppäVimpelin Veto
6512Ilpo Iso-PeuraKankaanpään Urheilijat
6516Hannu KemppainenKajaanin Kipinä ry
6529Taisto LehtinenSpove ry
6572Paavo TomminenKymen Urheiluveteraanit ry
6575Asko TurkkiKyröskosken Ponsi ry
  
M65 300m aj
6500Antti AaltonenKymen Urheiluveteraanit ry
6510Markku HuikkolaKunto-Pirkat ry
6517Risto KemppainenVihdin Urheiluveteraanit ry
6522Lasse KyröHelsingin Kisa-Veikot
6541Teuvo MettäläIkaalisten Urheilijat ry
  
M65 100m aj
6510Markku HuikkolaKunto-Pirkat ry
6522Lasse KyröHelsingin Kisa-Veikot
6558Lauri RantalaHelsingin Poliisivoimailijat ry.
6567Seppo SovioHämeenlinnan Tarmo ry
  
M70 100m
7003Kalevi AlataloSaloisten Salama ry
7005Georg DunkelKenttäurheilijat -58 ry
7007Mauri ForsbergLahtisport
7014Esko HuttunenLappeenrannan Urheilumiehet ry
7022Pentti KarppinenHelsingin Kisa-Veikot
7040Vesa MäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
7043Markku PenttiläEspoon Tapiot
7044Heikki PesonenKuopion Reipas ry
7046Matti PohjosenperäOulun Ikiliikkujat ry
7048Jouko Ylä-LiedenpohjaVirtain Urheilijat ry
7067Jouko TeiniläVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7070Tuomas UkonmaanahoLapuan Virkiä ry
  
M70 200m
7003Kalevi AlataloSaloisten Salama ry
7007Mauri ForsbergLahtisport
7014Esko HuttunenLappeenrannan Urheilumiehet ry
7015Pentti HänninenOulun Ikiliikkujat ry
7016Erkki IntovuoriVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7043Markku PenttiläEspoon Tapiot
7044Heikki PesonenKuopion Reipas ry
7045Taisto PietiläKunto-Pirkat ry
7046Matti PohjosenperäOulun Ikiliikkujat ry
7048Jouko Ylä-LiedenpohjaVirtain Urheilijat ry
7070Tuomas UkonmaanahoLapuan Virkiä ry
  
M70 400m
7001Matti AkselinEspoon Tapiot
7003Kalevi AlataloSaloisten Salama ry
7006Ahti FinningKunto-Pirkat ry
7014Esko HuttunenLappeenrannan Urheilumiehet ry
7015Pentti HänninenOulun Ikiliikkujat ry
7016Erkki IntovuoriVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7019Markku JuopperiSpove ry
7044Heikki PesonenKuopion Reipas ry
7045Taisto PietiläKunto-Pirkat ry
7048Jouko Ylä-LiedenpohjaVirtain Urheilijat ry
7066Simo TarvainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7070Tuomas UkonmaanahoLapuan Virkiä ry
  
M70 800m
7003Kalevi AlataloSaloisten Salama ry
7006Ahti FinningKunto-Pirkat ry
7016Erkki IntovuoriVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7018Heimo JokinenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
7019Markku JuopperiSpove ry
7066Simo TarvainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
M70 1500m
7006Ahti FinningKunto-Pirkat ry
7019Markku JuopperiSpove ry
7026Lauri KoivurantaHämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
  
M70 5000m
7026Lauri KoivurantaHämeenlinnan Kisa ry V- ja U-seura
7029Kauko KuningasAnjalan Liitto ry
7050Esko RantanenLahtiSport
7072Matti Viita-ahoLappajärven Veikot ry
  
M70 10000m
7029Kauko KuningasAnjalan Liitto ry
7030Matti KuosmanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7068Markku TonttilaPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
7072Matti Viita-ahoLappajärven Veikot ry
  
M70 korkeus
7002Antti AlarotuHämeenlinnan Tarmo ry
7028Matti KostamoLeppävirran Urheilijat ry
7038Keijo MyllyselkäTyrnävän Tempaus ry
7040Vesa MäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
7056Juhani SaarinenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7060Reijo SundellVihdin Urheiluveteraanit ry
7061Harri SuominenMuuramen Yritys ry
  
M70 moukari
7000Toivo AaltoPorin Urheiluveteraanit ry
7009Antti ÖrnForssan Alku ry
7011Seppo HjelmLohjan Louhi ry
7057Kari SimonenHelsingin Tarmo ry.
7058Ari SirenHelsingin Kisa-Veikot
7059Pekka SivulaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
7064Esko TalvinenLahtiSport
  
M70 pituus
7007Mauri ForsbergLahtisport
7040Vesa MäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
7044Heikki PesonenKuopion Reipas ry
  
M70 keihäs
7013Matti HuhtalaTurun Senioriurheilijat ry
7020Pauli YläkangasMäntän Valo ry
7025Esa KiuruHartolan Voima
7032Heikki KuulasmaaVieremän Koitto ry
7035Mauno MikkonenKajaanin Kipinä ry
7051Ismo RastasVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7063Tauno TalonenOulun Ikiliikkujat ry
7065Markku TarkkioKunto-Pirkat ry
  
M70 painonheitto
7000Toivo AaltoPorin Urheiluveteraanit ry
7009Antti ÖrnForssan Alku ry
7011Seppo HjelmLohjan Louhi ry
7057Kari SimonenHelsingin Tarmo ry.
7058Ari SirenHelsingin Kisa-Veikot
7059Pekka SivulaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
7063Tauno TalonenOulun Ikiliikkujat ry
7064Esko TalvinenLahtiSport
7065Markku TarkkioKunto-Pirkat ry
  
M70 kolmiloikka
7010Jukka HelkamaVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7040Vesa MäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
7052Veijo RoineVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7055Seppo SaarelaRiihimäen Kisko ry
  
M70 kiekko
7011Seppo HjelmLohjan Louhi ry
7012Pentti HolopainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7023Raimo KilpeläinenLeppävirran Urheilijat ry
7027Timo Korpi-KokkoJalasjärven Jalas ry
7031Seppo KurikkaKunto-Pirkat ry
7035Mauno MikkonenKajaanin Kipinä ry
7036Pentti MontonenMikkelin Kilpa-Veikot ry
7058Ari SirenHelsingin Kisa-Veikot
7061Harri SuominenMuuramen Yritys ry
7062Pentti TakalaSpove ry
7063Tauno TalonenOulun Ikiliikkujat ry
7065Markku TarkkioKunto-Pirkat ry
  
M70 seiväs
7004Arimo BäckmanVeikkolan Veikot ry
7021Antti KalliomäkiHelsingin Kisa-Veikot
7037Reijo MurtoKunto-Pirkat ry
7039Veikko MäkeläVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7040Vesa MäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
7041Esko OikkonenVihdin Urheiluveteraanit ry
7055Seppo SaarelaRiihimäen Kisko ry
  
M70 kuula
7011Seppo HjelmLohjan Louhi ry
7017Toivo IsoniemiKiimingin Urheilijat ry
7049Reijo PynnönenKangasniemen Kalske ry
7054Tapani RuotanenHelsingin Jyry ry
7058Ari SirenHelsingin Kisa-Veikot
7060Reijo SundellVihdin Urheiluveteraanit ry
7061Harri SuominenMuuramen Yritys ry
7063Tauno TalonenOulun Ikiliikkujat ry
7065Markku TarkkioKunto-Pirkat ry
7069Ilmo TörmäKarvian Kiri ry
  
M70 2000m ej
7030Matti KuosmanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7042Lauri OllitervoSpove ry
7053Eero RonkainenSonkajärven Pahka ry
  
M70 5000m kävely
7008Raimo GranbergSpove ry
7033Jouko KuusjärviJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7034Heikki LahtinenKunto-Pirkat ry
7047Keijo PuustinenLeppävirran Urheilijat ry
7071Reijo ViianenJalasjärven Jalas ry
7072Matti Viita-ahoLappajärven Veikot ry
  
M70 300m aj
7007Mauri ForsbergLahtisport
7010Jukka HelkamaVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7024Antti KiuruPerniön Urheilijat ry
  
M70 80m aj
7007Mauri ForsbergLahtisport
7040Vesa MäkiLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
7043Markku PenttiläEspoon Tapiot
7070Tuomas UkonmaanahoLapuan Virkiä ry
  
M75 100m
7503Sakari HalliaOulun Ikiliikkujat ry
7506Kari-Pekka HuomoPakilan Visa ry
7519Antero MarkunsaloKuopion Reipas ry
7520Aimo MikkolaKarvian Kiri ry
7521Eero PenttiläVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7523Veikko PihlainenSpove ry
7528Kalle SalminenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
7530Jukkapekka SarkkinenKunto-Pirkat ry
  
M75 200m
7503Sakari HalliaOulun Ikiliikkujat ry
7506Kari-Pekka HuomoPakilan Visa ry
7519Antero MarkunsaloKuopion Reipas ry
7520Aimo MikkolaKarvian Kiri ry
7521Eero PenttiläVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M75 400m
7502Sten HaglundIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
7510Reijo KauppilaKunto-Pirkat ry
7513Viljo KomulainenSpove ry
7531Esa SaukkolaLahtiSport
  
M75 800m
7502Sten HaglundIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
7510Reijo KauppilaKunto-Pirkat ry
7513Viljo KomulainenSpove ry
7517Riku KyllönenVoimistelu- ja urheiluseura Ristiinan Urheilijat ry.
7526Risto RätyVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M75 1500m
7502Sten HaglundIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
7513Viljo KomulainenSpove ry
7517Riku KyllönenVoimistelu- ja urheiluseura Ristiinan Urheilijat ry.
7526Risto RätyVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M75 5000m
7512Keijo KoivulaSpove ry
7513Viljo KomulainenSpove ry
7517Riku KyllönenVoimistelu- ja urheiluseura Ristiinan Urheilijat ry.
  
M75 10000m
7512Keijo KoivulaSpove ry
7517Riku KyllönenVoimistelu- ja urheiluseura Ristiinan Urheilijat ry.
  
M75 korkeus
7500Björn BackmanIF Raseborg
7525Kyösti PoutiainenHelsingin Kisa-Veikot
7536Sture WallsIF Raseborg
7538Kunto ViiruKajaanin Kipinä ry
  
M75 moukari
7514Timo KopakkalaKiimingin Urheilijat ry
7516Esko KuuttiVihdin Urheiluveteraanit ry
7525Kyösti PoutiainenHelsingin Kisa-Veikot
  
M75 pituus
7501Stig BäcklundIsnäs Start rf
7503Sakari HalliaOulun Ikiliikkujat ry
7507Martti JaatinenSpove ry
7511Heimo KlaukkaVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7519Antero MarkunsaloKuopion Reipas ry
7523Veikko PihlainenSpove ry
  
M75 keihäs
7516Esko KuuttiVihdin Urheiluveteraanit ry
7532Veikko SiltanenLempäälän Kisa ry
7533Jouni TenhuLahtiSport35+
  
M75 painonheitto
7514Timo KopakkalaKiimingin Urheilijat ry
  
M75 kolmiloikka
7504Olavi HornPorvoon Urheilijat ry
7511Heimo KlaukkaVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7519Antero MarkunsaloKuopion Reipas ry
7523Veikko PihlainenSpove ry
7525Kyösti PoutiainenHelsingin Kisa-Veikot
  
M75 kiekko
7501Stig BäcklundIsnäs Start rf
7504Olavi HornPorvoon Urheilijat ry
7505Esko YlipahkalaTapanilan Erä ry
7514Timo KopakkalaKiimingin Urheilijat ry
7515Teuvo KoskelainenKymen Urheiluveteraanit ry
7516Esko KuuttiVihdin Urheiluveteraanit ry
7529Pentti SangiKenttäurheilijat -58 ry
7535Into TurvanenHelsingin Kisa-Veikot
  
M75 seiväs
7525Kyösti PoutiainenHelsingin Kisa-Veikot
  
M75 kuula
7504Olavi HornPorvoon Urheilijat ry
7505Esko YlipahkalaTapanilan Erä ry
7507Martti JaatinenSpove ry
7508Usko JokinenKunto-Pirkat ry
7514Timo KopakkalaKiimingin Urheilijat ry
7516Esko KuuttiVihdin Urheiluveteraanit ry
7518Toivo LehtinenKunto-Pirkat ry
7534Heikki Yli-ErkkiläVihdin Urheiluveteraanit ry
  
M75 5000m kävely
7509Aimo JärveläEvijärven Urheilijat ry.
7522Hannu PenttiläVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
7524Jorma PirinenKunto-Pirkat ry
7527Raimo VuorenmaaSaarijärven Pullistus ry
7537Martti ValonenSpove ry
  
M75 300m aj
7500Björn BackmanIF Raseborg
7502Sten HaglundIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
  
M75 80m aj
7502Sten HaglundIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
7530Jukkapekka SarkkinenKunto-Pirkat ry
  
M80 100m
8001Pär GranbackaIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
8007Ermo KalevoVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M80 200m
8000Kauno AnttilaSpove ry
8001Pär GranbackaIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
8004Juhani HaurunenLahtiSport
8020Pentti MiettinenSpove ry
8022Eero MikkonenKiimingin Urheilijat ry
  
M80 400m
8001Pär GranbackaIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
8012Sulo KiirlaSpove ry
8016Kauko LindbergSpove ry
8020Pentti MiettinenSpove ry
8022Eero MikkonenKiimingin Urheilijat ry
  
M80 800m
8012Sulo KiirlaSpove ry
8016Kauko LindbergSpove ry
8022Eero MikkonenKiimingin Urheilijat ry
8024Antti RajalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
8025Antti RautioToholammin Urheilijat ry
  
M80 1500m
8024Antti RajalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
8025Antti RautioToholammin Urheilijat ry
  
M80 5000m
8025Antti RautioToholammin Urheilijat ry
8026Yrjö VihmaSpove ry
  
M80 10000m
8025Antti RautioToholammin Urheilijat ry
8026Yrjö VihmaSpove ry
  
M80 korkeus
8002Aarne HaapalaLaihian Luja ry
8003Oiva HauhiaLahtisport
  
M80 moukari
8002Aarne HaapalaLaihian Luja ry
8010Jouko KettunenSpove ry
8013Reino KinnunenSpove ry
8017Mauri LindroosPorin Urheiluveteraanit ry
8030Aulis SavolaLappajärven Veikot ry
8033Kalevi TiikkajaSpove ry
8034Tauno TukkinenLohjan Urheilijat ry
  
M80 pituus
8004Juhani HaurunenLahtiSport
8006Tauno JokinenHarjavallan Työväen Urheilijat ry
8007Ermo KalevoVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
8008Antti KanervaSpove ry
  
M80 keihäs
8000Kauno AnttilaSpove ry
8009Aimo KapiainenLappeenrannan Urheilumiehet ry
8010Jouko KettunenSpove ry
8030Aulis SavolaLappajärven Veikot ry
8031Martti SoulantoSavonlinnan Jyry
8032Aulis TamminenJoensuun Kataja ry
8034Tauno TukkinenLohjan Urheilijat ry
8035Eino HalmeLahtiSport
  
M80 painonheitto
8002Aarne HaapalaLaihian Luja ry
8009Aimo KapiainenLappeenrannan Urheilumiehet ry
8010Jouko KettunenSpove ry
8017Mauri LindroosPorin Urheiluveteraanit ry
8028Pertti SalminenUuraisten Urheilijat ry
8030Aulis SavolaLappajärven Veikot ry
8033Kalevi TiikkajaSpove ry
8034Tauno TukkinenLohjan Urheilijat ry
  
M80 kolmiloikka
8006Tauno JokinenHarjavallan Työväen Urheilijat ry
8007Ermo KalevoVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
M80 kiekko
8005Matti HeikkiläTurun Senioriurheilijat ry
8010Jouko KettunenSpove ry
8028Pertti SalminenUuraisten Urheilijat ry
8029Kaarle TuovinenKuopion Reipas ry
8030Aulis SavolaLappajärven Veikot ry
8032Aulis TamminenJoensuun Kataja ry
8033Kalevi TiikkajaSpove ry
8034Tauno TukkinenLohjan Urheilijat ry
  
M80 seiväs
8002Aarne HaapalaLaihian Luja ry
8015Raimo LehmusvainioSpove ry
8019Paulus MakkonenKunto-Pirkat ry
  
M80 kuula
8010Jouko KettunenSpove ry
8015Raimo LehmusvainioSpove ry
8019Paulus MakkonenKunto-Pirkat ry
8028Pertti SalminenUuraisten Urheilijat ry
8032Aulis TamminenJoensuun Kataja ry
8033Kalevi TiikkajaSpove ry
8034Tauno TukkinenLohjan Urheilijat ry
  
M80 5000m kävely
8011Raino KianderImatran Urheilijat ry
8014Toivo KukkonenVihdin Urheiluveteraanit ry
8018Heikki LinnaKangasniemen Kalske ry
8021Väinö MikkolaSpove ry
8023Mikko MäntyvaaraToivakan Rivakka ry
8027Martti RuuskanenPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
  
M80 200m aj
8001Pär GranbackaIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
8006Tauno JokinenHarjavallan Työväen Urheilijat ry
  
M80 80m aj
8001Pär GranbackaIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
8019Paulus MakkonenKunto-Pirkat ry
  
M85 100m
8506Jaakko NieminenKunto-Pirkat ry
  
M85 200m
8506Jaakko NieminenKunto-Pirkat ry
  
M85 korkeus
8503Raimo KietäväinenLappeenrannan Urheilumiehet ry
8505Åke LundSpove ry
8509Jaakko Yli-HuitaLaihian Luja ry
8510Erkki Yli-MalmiHämeenlinnan Tarmo ry
  
M85 moukari
8500Paavo ErikssonLohjan Louhi ry
8503Raimo KietäväinenLappeenrannan Urheilumiehet ry
8504Veikko KujalaRovaniemen Lappi ry
8507Leo SaarinenHarjun Urheilijat -82 ry
  
M85 pituus
8505Åke LundSpove ry
8506Jaakko NieminenKunto-Pirkat ry
  
M85 keihäs
8502Erkki JokelaMäntän Urheilijat ry
8508Esa VuorinenSpove ry
  
M85 painonheitto
8500Paavo ErikssonLohjan Louhi ry
8504Veikko KujalaRovaniemen Lappi ry
8507Leo SaarinenHarjun Urheilijat -82 ry
  
M85 kolmiloikka
8506Jaakko NieminenKunto-Pirkat ry
  
M85 kiekko
8500Paavo ErikssonLohjan Louhi ry
8501Matti HalmeSpove ry
8504Veikko KujalaRovaniemen Lappi ry
8507Leo SaarinenHarjun Urheilijat -82 ry
8508Esa VuorinenSpove ry
  
M85 seiväs
8505Åke LundSpove ry
  
M85 kuula
8500Paavo ErikssonLohjan Louhi ry
8507Leo SaarinenHarjun Urheilijat -82 ry
8508Esa VuorinenSpove ry
  
M90 100m
9000Kurt ByggmästarIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
9003Pekka PenttiläPorin Urheiluveteraanit ry
  
M90 200m
9000Kurt ByggmästarIdrottsföreningen Drott Friidrottssektionen
9003Pekka PenttiläPorin Urheiluveteraanit ry
  
M90 400m
9003Pekka PenttiläPorin Urheiluveteraanit ry
  
M90 korkeus
9005Karri WichmannSpove ry
  
M90 moukari
9001Lauri HellePerniön Urheilijat ry
9002Heikki PakkanenLahtiSport
9005Karri WichmannSpove ry
  
M90 pituus
9003Pekka PenttiläPorin Urheiluveteraanit ry
  
M90 keihäs
9001Lauri HellePerniön Urheilijat ry
9002Heikki PakkanenLahtiSport
9003Pekka PenttiläPorin Urheiluveteraanit ry
9005Karri WichmannSpove ry
  
M90 painonheitto
9001Lauri HellePerniön Urheilijat ry
9002Heikki PakkanenLahtiSport
9005Karri WichmannSpove ry
  
M90 kiekko
9001Lauri HellePerniön Urheilijat ry
9002Heikki PakkanenLahtiSport
9005Karri WichmannSpove ry
  
M90 kuula
9001Lauri HellePerniön Urheilijat ry
9002Heikki PakkanenLahtiSport
9005Karri WichmannSpove ry
  
M90 5000m kävely
9004Matti TamminenKyyjärven Kyky
  
M95 kuula
9500Esko ViitanenKunto-Pirkat ry
  

  
N30 100m
3003Daniela EklundHIFK-Friidrott rf.
3005Ida HellmanLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
3012Miia KonttinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3014Ester LaatoEsbo IF
3015Johanna LaineKeravan Urheilijat
3019Niina LukkarilaOulun Pyrintö ry
3033Jasmin Rinne-PiiroinenHelsingin Kisa-Veikot
3035Suvi-Tuuli SaarnioHelsingin Kisa-Veikot
3036Paulina StenvallHelsingin Kisa-Veikot
3040Teija TakalaLahtiSport
3041Tiia TaponenLahtiSport
3043Sonja Turnbull-SmithLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
3046Reeta ValveJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N30 200m
3003Daniela EklundHIFK-Friidrott rf.
3005Ida HellmanLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
3014Ester LaatoEsbo IF
3015Johanna LaineKeravan Urheilijat
3019Niina LukkarilaOulun Pyrintö ry
3026Susanna NyrhiläSeinäjoen Seudun Urheilijat ry
3035Suvi-Tuuli SaarnioHelsingin Kisa-Veikot
3040Teija TakalaLahtiSport
3041Tiia TaponenLahtiSport
3043Sonja Turnbull-SmithLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
3046Reeta ValveJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3047Viivi VirtanenKeravan Urheilijat
  
N30 400m
3000Riikka AakulaVieremän Koitto ry
3002Katri DjerfRunners Club ry
3003Daniela EklundHIFK-Friidrott rf.
3024Satu MäkeläToijalan Vauhti ry
3034Heini RytkönenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3040Teija TakalaLahtiSport
3041Tiia TaponenLahtiSport
3043Sonja Turnbull-SmithLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
N30 800m
3000Riikka AakulaVieremän Koitto ry
3002Katri DjerfRunners Club ry
3013Jonna KorpiKunto-Pirkat ry
3024Satu MäkeläToijalan Vauhti ry
3025Henna MäkinenKarhulan Katajaiset
3028Veera PuosiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3030Sanna RajalaVihdin Urheiluveteraanit ry
3034Heini RytkönenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N30 1500m
3000Riikka AakulaVieremän Koitto ry
3007Taru HäyrinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
3024Satu MäkeläToijalan Vauhti ry
3028Veera PuosiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3044Mari UlkuniemiRunners Club ry
3045Annina WallingPolvijärven Urheilijat ry
  
N30 5000m
3007Taru HäyrinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
3021Saara MalinenRunners Club ry
3022Sanna MalinenRunners Club ry
3023Sara MalmbergRunners Club ry
3025Henna MäkinenKarhulan Katajaiset
3028Veera PuosiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3032Sandra RiiholaKeravan Urheilijat
3044Mari UlkuniemiRunners Club ry
  
N30 10000m
3021Saara MalinenRunners Club ry
3022Sanna MalinenRunners Club ry
3032Sandra RiiholaKeravan Urheilijat
3044Mari UlkuniemiRunners Club ry
  
N30 korkeus
3010Eeva KadeniusVihdin Urheiluveteraanit ry
3011Anne KivivuoriViitasaaren Viesti ry
3018Miia LindholmHIFK-Friidrott rf.
3026Susanna NyrhiläSeinäjoen Seudun Urheilijat ry
3031Laura RautanenVilppulan Veikot
3040Teija TakalaLahtiSport
  
N30 moukari
3006Tiina HutriHelsingin Kisa-Veikot
3009Mirva JääskeläinenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
3016Laura LehtoJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3030Sanna RajalaVihdin Urheiluveteraanit ry
3037Marjo SuomalainenViipurin Urheilijat ry
3038Tarja SuomalainenKenttäurheilijat -58 ry
3039Annika SuominenVihdin Urheiluveteraanit ry
  
N30 pituus
3004Katja HeinonenÄänekosken Urheilijat ry
3026Susanna NyrhiläSeinäjoen Seudun Urheilijat ry
3040Teija TakalaLahtiSport
3042Saana ToppKeski-Uudenmaan Yleisurheilu
3046Reeta ValveJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N30 keihäs
3001Sonja AlasalmiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3004Katja HeinonenÄänekosken Urheilijat ry
3010Eeva KadeniusVihdin Urheiluveteraanit ry
3011Anne KivivuoriViitasaaren Viesti ry
3013Jonna KorpiKunto-Pirkat ry
3016Laura LehtoJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3020Milja LusilaAsikkalan Raikas ry
3024Satu MäkeläToijalan Vauhti ry
3027Sanna Yli-JuutiTampereen Pyrintö ry
3030Sanna RajalaVihdin Urheiluveteraanit ry
3037Marjo SuomalainenViipurin Urheilijat ry
3039Annika SuominenVihdin Urheiluveteraanit ry
  
N30 painonheitto
3006Tiina HutriHelsingin Kisa-Veikot
3009Mirva JääskeläinenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
3016Laura LehtoJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3039Annika SuominenVihdin Urheiluveteraanit ry
  
N30 kolmiloikka
3010Eeva KadeniusVihdin Urheiluveteraanit ry
3042Saana ToppKeski-Uudenmaan Yleisurheilu
  
N30 kiekko
3004Katja HeinonenÄänekosken Urheilijat ry
3006Tiina HutriHelsingin Kisa-Veikot
3008Noora JakobssonJanakkalan Jana ry
3009Mirva JääskeläinenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
3016Laura LehtoJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3017Tuisku-Tuulia LeinonenTampereen Pyrintö ry
3024Satu MäkeläToijalan Vauhti ry
3037Marjo SuomalainenViipurin Urheilijat ry
3038Tarja SuomalainenKenttäurheilijat -58 ry
3039Annika SuominenVihdin Urheiluveteraanit ry
  
N30 kuula
3008Noora JakobssonJanakkalan Jana ry
3016Laura LehtoJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3017Tuisku-Tuulia LeinonenTampereen Pyrintö ry
3029Maarit RajakallioAlahärmän Kisa ry
3037Marjo SuomalainenViipurin Urheilijat ry
3038Tarja SuomalainenKenttäurheilijat -58 ry
3039Annika SuominenVihdin Urheiluveteraanit ry
  
N30 3000m ej
3011Anne KivivuoriViitasaaren Viesti ry
3021Saara MalinenRunners Club ry
  
N30 5000m kävely
3030Sanna RajalaVihdin Urheiluveteraanit ry
  
N35 100m
3500Alexandra AaltonenHelsingin Kisa-Veikot
3501Tellervo AhlholmJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3509Outi HänninenHelsingin Kisa-Veikot
3513Marja KankainenÄänekosken Urheilijat ry
3515Riika KariojaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3516Anni KekolahtiOulun Pyrintö ry
3523Leena LaineEsbo IF
3527Johanna MakkonenÄänekosken Urheilijat ry
3528Sirpa MalmströmNurmijärven Yleisurheilu ry
3536Virpi VähäkangasKeravan Urheilijat
3537Laura NurminenJanakkalan Jana ry
3540Iina-Lydia PihlainenHelsingin Kisa-Veikot
3544Jaana SaarisiltaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3547Anu SiltalaLahtiSport35+
3551Tessa TillgrenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3555Sanna VirkkunenOulun Pyrintö ry
  
N35 200m
3500Alexandra AaltonenHelsingin Kisa-Veikot
3523Leena LaineEsbo IF
3528Sirpa MalmströmNurmijärven Yleisurheilu ry
3533Raija MuittariVihdin Urheiluveteraanit ry
3534Elina MyllymäkiEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
3536Virpi VähäkangasKeravan Urheilijat
3537Laura NurminenJanakkalan Jana ry
3544Jaana SaarisiltaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3547Anu SiltalaLahtiSport35+
3553Miia UskalinmäkiTampereen Pyrintö ry
  
N35 400m
3500Alexandra AaltonenHelsingin Kisa-Veikot
3504Marianne EskolaHelsingin Kisa-Veikot
3509Outi HänninenHelsingin Kisa-Veikot
3523Leena LaineEsbo IF
3525Jenni LautialaSalon Vilpas ry
3529Ilona MarkkanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3534Elina MyllymäkiEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
3537Laura NurminenJanakkalan Jana ry
3539Laura PietiläJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3543Susanna RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3544Jaana SaarisiltaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3553Miia UskalinmäkiTampereen Pyrintö ry
  
N35 800m
3503Mari BergdahlKälviän Tarmo
3504Marianne EskolaHelsingin Kisa-Veikot
3506Miia HietaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat ry
3510Kirsi HäyrinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
3513Marja KankainenÄänekosken Urheilijat ry
3525Jenni LautialaSalon Vilpas ry
3534Elina MyllymäkiEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
3539Laura PietiläJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3542Anne RajaniemiLahden Ahkera ry
3545Maarit SalomäkiPorin yleisurheilu
3549Minna SyväläEspoon Tapiot
3556Piia VuorinenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N35 1500m
3503Mari BergdahlKälviän Tarmo
3510Kirsi HäyrinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
3513Marja KankainenÄänekosken Urheilijat ry
3514Eeva-Mari Karine-GalambosiRunners Club ry
3525Jenni LautialaSalon Vilpas ry
3542Anne RajaniemiLahden Ahkera ry
3545Maarit SalomäkiPorin yleisurheilu
3549Minna SyväläEspoon Tapiot
  
N35 5000m
3502Tiina AlhonenVaajakosken Kuohu ry
3511Sonja IlomäkiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3514Eeva-Mari Karine-GalambosiRunners Club ry
3520Emilia KourulaJanakkalan Jana ry
3541Suvi PuttonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N35 10000m
3502Tiina AlhonenVaajakosken Kuohu ry
3518Jenni KohoVieremän Koitto ry
3524Eevu LasseniusPorvoon Urheilijat ry
  
N35 korkeus
3505Tiina HelminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu
3517Alina KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3521Satu KouvoLappeenrannan Urheilumiehet ry
3551Tessa TillgrenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3553Miia UskalinmäkiTampereen Pyrintö ry
  
N35 moukari
3501Tellervo AhlholmJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3512Katriina JokinenLiedon Parma
3529Ilona MarkkanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3531Sisko MinkkinenToivakan Rivakka ry
3532Vilma MoilanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N35 pituus
3513Marja KankainenÄänekosken Urheilijat ry
3516Anni KekolahtiOulun Pyrintö ry
3521Satu KouvoLappeenrannan Urheilumiehet ry
3535Hanna NieminenVihdin Urheiluveteraanit ry
3546Satu SantaholmaOulun Pyrintö ry
3547Anu SiltalaLahtiSport35+
3553Miia UskalinmäkiTampereen Pyrintö ry
3555Sanna VirkkunenOulun Pyrintö ry
  
N35 keihäs
3501Tellervo AhlholmJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3507Eini HongistoJanakkalan Jana ry
3530Tiina MetsämuuronenLappeenrannan Urheilumiehet ry
3531Sisko MinkkinenToivakan Rivakka ry
3532Vilma MoilanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3535Hanna NieminenVihdin Urheiluveteraanit ry
3538Hanna ParkkonenÄänekosken Urheilijat ry
3548Ann SunabackaIdrottsföreningen Åsarna r.f
3553Miia UskalinmäkiTampereen Pyrintö ry
  
N35 painonheitto
3512Katriina JokinenLiedon Parma
3519Sanna KorteHelsingin Kisa-Veikot
3531Sisko MinkkinenToivakan Rivakka ry
3532Vilma MoilanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N35 kolmiloikka
3505Tiina HelminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu
3516Anni KekolahtiOulun Pyrintö ry
3546Satu SantaholmaOulun Pyrintö ry
3547Anu SiltalaLahtiSport35+
3550Elina TalvitieVaasan Vasama ry
  
N35 kiekko
3501Tellervo AhlholmJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3508Maija-Liisa HyppönenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3512Katriina JokinenLiedon Parma
3515Riika KariojaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3519Sanna KorteHelsingin Kisa-Veikot
3526Hanna-Mari Louramo-Ben AlgiaTurun Senioriurheilijat ry
3527Johanna MakkonenÄänekosken Urheilijat ry
3529Ilona MarkkanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3531Sisko MinkkinenToivakan Rivakka ry
3537Laura NurminenJanakkalan Jana ry
3543Susanna RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3544Jaana SaarisiltaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3552Heidi TuomistoNummen Kipinä ry
  
N35 seiväs
3532Vilma MoilanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3548Ann SunabackaIdrottsföreningen Åsarna r.f
3554Anne-Mari VallioniemiRiihimäen Kisko ry
  
N35 kuula
3505Tiina HelminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu
3507Eini HongistoJanakkalan Jana ry
3508Maija-Liisa HyppönenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3512Katriina JokinenLiedon Parma
3515Riika KariojaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3519Sanna KorteHelsingin Kisa-Veikot
3526Hanna-Mari Louramo-Ben AlgiaTurun Senioriurheilijat ry
3527Johanna MakkonenÄänekosken Urheilijat ry
3531Sisko MinkkinenToivakan Rivakka ry
3534Elina MyllymäkiEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
3535Hanna NieminenVihdin Urheiluveteraanit ry
3543Susanna RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3552Heidi TuomistoNummen Kipinä ry
3553Miia UskalinmäkiTampereen Pyrintö ry
3555Sanna VirkkunenOulun Pyrintö ry
  
N35 5000m kävely
3522Jenni LahtinenKunto-Pirkat ry
  
N35 400m aj
3500Alexandra AaltonenHelsingin Kisa-Veikot
3529Ilona MarkkanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
3546Satu SantaholmaOulun Pyrintö ry
3553Miia UskalinmäkiTampereen Pyrintö ry
  
N35 100m aj
3500Alexandra AaltonenHelsingin Kisa-Veikot
3553Miia UskalinmäkiTampereen Pyrintö ry
  
N40 100m
4005Katja HautaniemiLahtiSport
4007Johanna Herlevi-SaarukkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4019Mirva KoivistoNurmijärven Yleisurheilu ry
4026Sara LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4032Kirsi MykkänenKuopion Reipas ry
4033Nelli NikulaHelsingin Kisa-Veikot
4034Taru PiekkariJanakkalan Jana ry
4038Jaana RiikonenPerniön Urheilijat ry
4040Riitta SallinenHelsingin Kisa-Veikot
  
N40 200m
4005Katja HautaniemiLahtiSport
4007Johanna Herlevi-SaarukkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4014Anu KatajistoViipurin Urheilijat ry
4022Minna KouhiaHyvinkään Seudun Urheilijat ry
4024Virpi KämäräinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4026Sara LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4031Anette MehtäläJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4032Kirsi MykkänenKuopion Reipas ry
4033Nelli NikulaHelsingin Kisa-Veikot
4035Riitta RahkilaNurmijärven Yleisurheilu ry
4038Jaana RiikonenPerniön Urheilijat ry
4040Riitta SallinenHelsingin Kisa-Veikot
  
N40 400m
4014Anu KatajistoViipurin Urheilijat ry
4018Päivi KnutarKälviän Tarmo
4022Minna KouhiaHyvinkään Seudun Urheilijat ry
4026Sara LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4032Kirsi MykkänenKuopion Reipas ry
4033Nelli NikulaHelsingin Kisa-Veikot
4040Riitta SallinenHelsingin Kisa-Veikot
  
N40 800m
4014Anu KatajistoViipurin Urheilijat ry
4018Päivi KnutarKälviän Tarmo
4019Mirva KoivistoNurmijärven Yleisurheilu ry
4026Sara LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4043Katja SorriJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N40 1500m
4014Anu KatajistoViipurin Urheilijat ry
4018Päivi KnutarKälviän Tarmo
4043Katja SorriJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N40 5000m
4000Niina AkgünVaajakosken Kuohu ry
4004Minna Haka-RiskuVammalan seudun Voima ry
4023Sanna KullbergKenttäurheilijat -58 ry
4043Katja SorriJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N40 10000m
4000Niina AkgünVaajakosken Kuohu ry
4010Anna-Liisa HäkkinenPunkalaitumen Kunto
4026Sara LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4029Kirsi TyniEndurance Ultrarunning Team Finland
4044Virpi TaipaleHelsingin Juoksijat – Helsinki Runners Ry
  
N40 korkeus
4005Katja HautaniemiLahtiSport
4031Anette MehtäläJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4037Tiina RautakorpiHelsingin Kisa-Veikot
4042Johanna SirviöVampulan Urheilijat ry
  
N40 moukari
4012Mia JunikkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4020Maria KorhonenNurmijärven Yleisurheilu ry
4021Kirsi KoroVirtain Urheilijat ry
4025Anja LammiHelsingin Kisa-Veikot
4027Johanna LeivonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4028Rita LindbergTapanilan Erä ry
4039Anu VirtanenJanakkalan Jana ry
4046Sirpa TarvainenKauhavan Wisa
  
N40 pituus
4003Ella EskelinenLahtiSport
4005Katja HautaniemiLahtiSport
4015Milla KelonurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu
4022Minna KouhiaHyvinkään Seudun Urheilijat ry
4024Virpi KämäräinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4031Anette MehtäläJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4036Hanna-Mari RaittinenVähänkyrön Viesti ry
  
N40 keihäs
4002Anne EskelinenVarpaisjärven Vire
4005Katja HautaniemiLahtiSport
4006Minna HenttonenMäntsälän Urheilijat ry
4024Virpi KämäräinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4025Anja LammiHelsingin Kisa-Veikot
4028Rita LindbergTapanilan Erä ry
4031Anette MehtäläJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4037Tiina RautakorpiHelsingin Kisa-Veikot
4042Johanna SirviöVampulan Urheilijat ry
  
N40 painonheitto
4006Minna HenttonenMäntsälän Urheilijat ry
4008Seija HernetkoskiNivalan Urheilijat ry
4012Mia JunikkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4027Johanna LeivonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4046Sirpa TarvainenKauhavan Wisa
  
N40 kolmiloikka
4003Ella EskelinenLahtiSport
4031Anette MehtäläJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4034Taru PiekkariJanakkalan Jana ry
4037Tiina RautakorpiHelsingin Kisa-Veikot
  
N40 kiekko
4005Katja HautaniemiLahtiSport
4006Minna HenttonenMäntsälän Urheilijat ry
4008Seija HernetkoskiNivalan Urheilijat ry
4012Mia JunikkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4015Milla KelonurmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu
4017Marju KiriLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4027Johanna LeivonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4028Rita LindbergTapanilan Erä ry
4030Katja UddLahtiSport
4041Piia SiikalaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
N40 seiväs
4026Sara LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
N40 kuula
4002Anne EskelinenVarpaisjärven Vire
4005Katja HautaniemiLahtiSport
4006Minna HenttonenMäntsälän Urheilijat ry
4008Seija HernetkoskiNivalan Urheilijat ry
4012Mia JunikkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4016Ninna KeskimäkiParikkalan Urheilijat ry
4017Marju KiriLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4027Johanna LeivonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4028Rita LindbergTapanilan Erä ry
4037Tiina RautakorpiHelsingin Kisa-Veikot
4039Anu VirtanenJanakkalan Jana ry
4041Piia SiikalaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
4045Hanna TarkiainenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
  
N40 2000m ej
4011Taru IkäheimonenEsbo IF
4014Anu KatajistoViipurin Urheilijat ry
4043Katja SorriJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N40 5000m kävely
4001Minna BloiguHIFK-Friidrott rf.
4013Jonna VoronkoffVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4025Anja LammiHelsingin Kisa-Veikot
  
N40 400m aj
4009Jonna HolkeriLahtiSport35+
4033Nelli NikulaHelsingin Kisa-Veikot
  
N40 80m aj
4005Katja HautaniemiLahtiSport
4019Mirva KoivistoNurmijärven Yleisurheilu ry
4024Virpi KämäräinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4031Anette MehtäläJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4033Nelli NikulaHelsingin Kisa-Veikot
  
N45 100m
4503Johanna HaikonenHelsingin Kisa-Veikot
4505Virpi HannukselaKunto-Pirkat ry
4507Riikka HonkanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4515Henna LahtiVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4522Satu MatilainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4527Virpi RahikkalaVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4531Pirjo RuuskanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4533Päivi SalovaaraLahtiSport35+
4534Katja SillgrenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4539Sanna WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4544Anne Yli-OlliJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N45 200m
4503Johanna HaikonenHelsingin Kisa-Veikot
4505Virpi HannukselaKunto-Pirkat ry
4507Riikka HonkanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4544Anne Yli-OlliJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N45 400m
4507Riikka HonkanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4515Henna LahtiVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4520Johanna LindholmLovisa Tor - Loviisan Tor r.f.
4529Saija RanzSaloisten Salama ry
  
N45 800m
4509Sari JuutiKenttäurheilijat -58 ry
4515Henna LahtiVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4520Johanna LindholmLovisa Tor - Loviisan Tor r.f.
4523Ritva Mäki-Mantila-PasanenSeinäjoen Seudun Urheilijat ry
4529Saija RanzSaloisten Salama ry
  
N45 1500m
4504Niina HalonenMäntylahden Veto ry
4520Johanna LindholmLovisa Tor - Loviisan Tor r.f.
4523Ritva Mäki-Mantila-PasanenSeinäjoen Seudun Urheilijat ry
4529Saija RanzSaloisten Salama ry
  
N45 5000m
4504Niina HalonenMäntylahden Veto ry
4509Sari JuutiKenttäurheilijat -58 ry
4520Johanna LindholmLovisa Tor - Loviisan Tor r.f.
  
N45 10000m
4504Niina HalonenMäntylahden Veto ry
4520Johanna LindholmLovisa Tor - Loviisan Tor r.f.
4538Mirja VartiainenEspoon Tapiot
  
N45 korkeus
4502Marja EskelinenVetelin Urheilijat ry
4513Kirsi KuismaHyvinkään Seudun Urheilijat ry
4540Anne ViljanmaaTampereen Pyrintö ry
  
N45 moukari
4500Teija AhoPulkkilan Ponsi ry
4501Sari EllimäkiVihdin Urheiluveteraanit ry
4519Satu LehtonenLahtiSport
4521Tiina LompolojärviHelsingin Kisa-Veikot
4528Tiina RantaLohjan Louhi ry
4530Johanna RosnellOriveden Ponnistus ry
  
N45 pituus
4505Virpi HannukselaKunto-Pirkat ry
4522Satu MatilainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4526Mari Putula-KiuruHyvinkään Seudun Urheilijat ry
4534Katja SillgrenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4539Sanna WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4540Anne ViljanmaaTampereen Pyrintö ry
4542Jaana ViramäkiVantaan Salamat ry
4544Anne Yli-OlliJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N45 keihäs
4500Teija AhoPulkkilan Ponsi ry
4525Mia PeltolaLappeenrannan Urheilumiehet ry
4530Johanna RosnellOriveden Ponnistus ry
4534Katja SillgrenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4536Jaana SuuronenVarpaisjärven Vire
4537Elina ToivolaRiihimäen Kisko ry
4539Sanna WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4543Kirsi YijäläJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N45 painonheitto
4500Teija AhoPulkkilan Ponsi ry
4519Satu LehtonenLahtiSport
4521Tiina LompolojärviHelsingin Kisa-Veikot
4530Johanna RosnellOriveden Ponnistus ry
4531Pirjo RuuskanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4539Sanna WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
N45 kolmiloikka
4524Tiina NevanperäKalajoen Junkkarit ry
4534Katja SillgrenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4539Sanna WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4542Jaana ViramäkiVantaan Salamat ry
4544Anne Yli-OlliJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N45 kiekko
4500Teija AhoPulkkilan Ponsi ry
4508Hannele JohtelaVihdin Urheiluveteraanit ry
4512Marja KorkeamäkiVähänkyrön Viesti ry
4514Katja KumpulainenHelsingin Kisa-Veikot
4517Ulla LahtinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4519Satu LehtonenLahtiSport
4530Johanna RosnellOriveden Ponnistus ry
4532Heidi SailolaSalon Vilpas ry
4535Kati SiltovuoriKymen Urheiluveteraanit ry
4537Elina ToivolaRiihimäen Kisko ry
4539Sanna WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
N45 seiväs
4502Marja EskelinenVetelin Urheilijat ry
  
N45 kuula
4500Teija AhoPulkkilan Ponsi ry
4502Marja EskelinenVetelin Urheilijat ry
4507Riikka HonkanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4508Hannele JohtelaVihdin Urheiluveteraanit ry
4510Inka JuvonenJanakkalan Jana ry
4517Ulla LahtinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4518Minna LankinenNurmijärven Yleisurheilu ry
4530Johanna RosnellOriveden Ponnistus ry
4531Pirjo RuuskanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4535Kati SiltovuoriKymen Urheiluveteraanit ry
4536Jaana SuuronenVarpaisjärven Vire
4539Sanna WesterbergLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
4540Anne ViljanmaaTampereen Pyrintö ry
  
N45 2000m ej
4520Johanna LindholmLovisa Tor - Loviisan Tor r.f.
  
N45 5000m kävely
4511Ursula KoivunenEsbo IF
4541Virve ViljolaHelsingin Kisa-Veikot
  
N45 400m aj
4522Satu MatilainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N45 80m aj
4506Tiia HautalaKunto-Pirkat ry
4507Riikka HonkanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
4516Susanna Lahti-LuopaJalasjärven Jalas ry
4522Satu MatilainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4534Katja SillgrenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
4544Anne Yli-OlliJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N50 100m
5002Tiina HakomäkiYlihärmän Junkkarit ry
5008Anne KorpijaakkoHelsingin Kisa-Veikot
5011Suvi LuukkonenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
5012Katrin MertanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5013Ingela Nygård JungarEsbo IF
5022Virpi RåmanHelsingin Kisa-Veikot
5023Tarja SalmelaMerijärven Kestävä
5027Kirsi Spoof-TuomiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5032Elisa ValtanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N50 200m
5002Tiina HakomäkiYlihärmän Junkkarit ry
5008Anne KorpijaakkoHelsingin Kisa-Veikot
5012Katrin MertanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5016Jaana Pietilä-AnnalaKunto-Pirkat ry
5022Virpi RåmanHelsingin Kisa-Veikot
5023Tarja SalmelaMerijärven Kestävä
5027Kirsi Spoof-TuomiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5032Elisa ValtanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N50 400m
5002Tiina HakomäkiYlihärmän Junkkarit ry
5005Johanna Kasslin ent. KerilahtiLahtiSport35+
5012Katrin MertanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5016Jaana Pietilä-AnnalaKunto-Pirkat ry
5022Virpi RåmanHelsingin Kisa-Veikot
5023Tarja SalmelaMerijärven Kestävä
  
N50 800m
5000Anne AhvenjärviKunto-Pirkat ry
5010Katriina LaurilaKunto-Pirkat ry
5018Marita RajalaLahtiSport
5020Sirpa RiitamäkiVirtain Urheilijat ry
5021Virpi RuohomäkiHelsingin Kisa-Veikot
5033Annika ViiloKunto-Pirkat ry
5036Tuula VorselmanHelsingin Kisa-Veikot
  
N50 1500m
5007Jaana KiminkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5010Katriina LaurilaKunto-Pirkat ry
5020Sirpa RiitamäkiVirtain Urheilijat ry
5021Virpi RuohomäkiHelsingin Kisa-Veikot
  
N50 5000m
5004Päivi JoentaustaPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
5006Minna-Maija KemppiVihdin Urheiluveteraanit ry
5031Tiina ValamaaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu ry
5033Annika ViiloKunto-Pirkat ry
  
N50 10000m
5015Sari PeltonenKenttäurheilijat -58 ry
5031Tiina ValamaaKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu ry
  
N50 korkeus
5009Mari KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N50 moukari
5009Mari KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5017Lea PirttiläKunto-Pirkat ry
5024Pirjo SaukkonenLeppävirran Urheilijat ry
5025Jaana SiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5027Kirsi Spoof-TuomiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N50 pituus
5001Kati AriluomaAlatornion Pirkat ry
5013Ingela Nygård JungarEsbo IF
5019Virve RiikonenHelsingin Tarmo ry.
5026Marjo SjögrenHaukiputaan Veikot ry
5034Sari Willman-TuominenLahtiSport
  
N50 keihäs
5008Anne KorpijaakkoHelsingin Kisa-Veikot
5009Mari KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5017Lea PirttiläKunto-Pirkat ry
5024Pirjo SaukkonenLeppävirran Urheilijat ry
5025Jaana SiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5026Marjo SjögrenHaukiputaan Veikot ry
  
N50 painonheitto
5017Lea PirttiläKunto-Pirkat ry
5024Pirjo SaukkonenLeppävirran Urheilijat ry
5025Jaana SiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5027Kirsi Spoof-TuomiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5035Mari-Kristiina VirtanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
N50 kolmiloikka
5001Kati AriluomaAlatornion Pirkat ry
5019Virve RiikonenHelsingin Tarmo ry.
5027Kirsi Spoof-TuomiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5034Sari Willman-TuominenLahtiSport
  
N50 kiekko
5001Kati AriluomaAlatornion Pirkat ry
5009Mari KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5011Suvi LuukkonenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
5017Lea PirttiläKunto-Pirkat ry
5024Pirjo SaukkonenLeppävirran Urheilijat ry
5025Jaana SiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5035Mari-Kristiina VirtanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
N50 kuula
5001Kati AriluomaAlatornion Pirkat ry
5003Tuula HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5009Mari KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5011Suvi LuukkonenHyvinkään Seudun Urheilijat ry
5014Kristiina PeltolaKeuruun Kisailijat ry
5017Lea PirttiläKunto-Pirkat ry
5023Tarja SalmelaMerijärven Kestävä
5024Pirjo SaukkonenLeppävirran Urheilijat ry
5025Jaana SiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5026Marjo SjögrenHaukiputaan Veikot ry
5030Mari SyväojaMikkelin Kilpa-Veikot ry
5035Mari-Kristiina VirtanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
5037Teija Yli-HolloVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N50 5000m kävely
5028Tiina StenvallHelsingin Kisa-Veikot
5029Minna SuominenEsbo IF
  
N50 300m aj
5012Katrin MertanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5023Tarja SalmelaMerijärven Kestävä
  
N50 80m aj
5012Katrin MertanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5019Virve RiikonenHelsingin Tarmo ry.
5034Sari Willman-TuominenLahtiSport
  
N55 100m
5507Leena KallunkiKajaanin Urheilijat
5516Kati OikarinenRunners Club ry
5517Ritva OikarinenKajaanin Urheilijat
5519Marita PiiroinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
5522Jaana SaarinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5523Annika SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5525Anne VakkalaKunto-Pirkat ry
  
N55 200m
5506Anne HuovilainenLahtiSport
5507Leena KallunkiKajaanin Urheilijat
5516Kati OikarinenRunners Club ry
5517Ritva OikarinenKajaanin Urheilijat
5519Marita PiiroinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
5522Jaana SaarinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5523Annika SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5528Tuija VarsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
N55 400m
5506Anne HuovilainenLahtiSport
5507Leena KallunkiKajaanin Urheilijat
5513Maija-Liisa MertanenVihdin Urheiluveteraanit ry
5516Kati OikarinenRunners Club ry
5517Ritva OikarinenKajaanin Urheilijat
5519Marita PiiroinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
  
N55 800m
5505Arja HirveläJämsänkosken Ilves ry
5506Anne HuovilainenLahtiSport
5507Leena KallunkiKajaanin Urheilijat
5510Marita LindroosHämeenlinnan Tarmo ry
5513Maija-Liisa MertanenVihdin Urheiluveteraanit ry
5517Ritva OikarinenKajaanin Urheilijat
5521Eeva RomppainenSuomussalmen Rasti
  
N55 1500m
5505Arja HirveläJämsänkosken Ilves ry
5510Marita LindroosHämeenlinnan Tarmo ry
5512Leena MarttinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
5518Anu OjanenHämeenlinnan Tarmo ry
5524Satu SoivanenMikkelin Kilpa-Veikot ry
  
N55 5000m
5513Maija-Liisa MertanenVihdin Urheiluveteraanit ry
5518Anu OjanenHämeenlinnan Tarmo ry
5521Eeva RomppainenSuomussalmen Rasti
  
N55 10000m
5512Leena MarttinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
5515Sirpa NordlingPorvoon Urheilijat ry
5521Eeva RomppainenSuomussalmen Rasti
5524Satu SoivanenMikkelin Kilpa-Veikot ry
  
N55 korkeus
5519Marita PiiroinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
5523Annika SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5528Tuija VarsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
N55 moukari
5500Kerstin BackmanLahtiSport35+
5503Leena HietanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5509Mirja KokkoLahtiSport35+
5511Katri LösönenAlavieskan Viri ry
5520Erja RinneHelsingin Kisa-Veikot
5527Kaisa ValtonenImatran Urheilijat ry
  
N55 pituus
5504Pirjo HintsanenTurun Senioriurheilijat ry
5519Marita PiiroinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
5523Annika SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5525Anne VakkalaKunto-Pirkat ry
5528Tuija VarsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
N55 keihäs
5502Heli Herlevi-MalilaHelsingin Kisa-Veikot
5509Mirja KokkoLahtiSport35+
5520Erja RinneHelsingin Kisa-Veikot
5527Kaisa ValtonenImatran Urheilijat ry
  
N55 painonheitto
5500Kerstin BackmanLahtiSport35+
5503Leena HietanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5509Mirja KokkoLahtiSport35+
5511Katri LösönenAlavieskan Viri ry
5520Erja RinneHelsingin Kisa-Veikot
5527Kaisa ValtonenImatran Urheilijat ry
  
N55 kolmiloikka
5523Annika SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
5525Anne VakkalaKunto-Pirkat ry
  
N55 kiekko
5503Leena HietanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5508Jaana KivistöTeuvan Rivakka ry
5509Mirja KokkoLahtiSport35+
5511Katri LösönenAlavieskan Viri ry
5514Susanne MåsabackaHIFK-Friidrott rf.
5520Erja RinneHelsingin Kisa-Veikot
5527Kaisa ValtonenImatran Urheilijat ry
  
N55 kuula
5501Leila HellströmKaskö Idrottsklubb
5503Leena HietanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
5509Mirja KokkoLahtiSport35+
5511Katri LösönenAlavieskan Viri ry
5512Leena MarttinenMikkelin Kilpa-Veikot ry
5520Erja RinneHelsingin Kisa-Veikot
5527Kaisa ValtonenImatran Urheilijat ry
5528Tuija VarsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
N55 5000m kävely
5513Maija-Liisa MertanenVihdin Urheiluveteraanit ry
5526Tarja VakkuriKankaanpään Urheilijat
  
N55 300m aj
5523Annika SavolainenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N55 80m aj
5525Anne VakkalaKunto-Pirkat ry
5528Tuija VarsalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
  
N60 100m
6004Sinikka IllaruLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
6006Tarja KummelusLahtiSport
6013Anne NurmiHelsingin Kisa-Veikot
6017Anna-Liisa SalminenHelsingin Kisa-Veikot
6018Tuula SiekkinenKuivasjärven Aura
6021Leena TenhuJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6022Maarit VarisHelsingin Kisa-Veikot
  
N60 200m
6001Seija HellmanVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6004Sinikka IllaruLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
6010Anne MäkeläToijalan Vauhti ry
6021Leena TenhuJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N60 400m
6004Sinikka IllaruLänsi-Uudenmaan Urheilijat ry
6010Anne MäkeläToijalan Vauhti ry
6014Salme PihjalaEspoon Tapiot
6020Ulla TeittinenValkealan Kajo ry
  
N60 800m
6010Anne MäkeläToijalan Vauhti ry
6014Salme PihjalaEspoon Tapiot
6024Anne VäliniemiLiedon Luja ry
  
N60 1500m
6010Anne MäkeläToijalan Vauhti ry
6014Salme PihjalaEspoon Tapiot
6016Sirpa PääkkönenSotkamon Jymy ry
6024Anne VäliniemiLiedon Luja ry
  
N60 5000m
6016Sirpa PääkkönenSotkamon Jymy ry
6024Anne VäliniemiLiedon Luja ry
  
N60 10000m
6024Anne VäliniemiLiedon Luja ry
  
N60 korkeus
6001Seija HellmanVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6015Merja PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N60 moukari
6000Hannele AaltoTurun Senioriurheilijat ry
6003Eila HuuskonenKiuruveden Urheilijat
6011Liisa MäkitörmäVarpaisjärven Vire
6012Raili NevalainenJuuan Urheilijat ry
6021Leena TenhuJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6023Merja VuorinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N60 pituus
6013Anne NurmiHelsingin Kisa-Veikot
6015Merja PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6017Anna-Liisa SalminenHelsingin Kisa-Veikot
6018Tuula SiekkinenKuivasjärven Aura
6020Ulla TeittinenValkealan Kajo ry
  
N60 keihäs
6002Irja HiltunenPyhäselän Urheilijat ry
6007Vuokko KuokkanenLahtiSport
6008Anja LammelaVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6011Liisa MäkitörmäVarpaisjärven Vire
6012Raili NevalainenJuuan Urheilijat ry
6015Merja PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6023Merja VuorinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N60 painonheitto
6000Hannele AaltoTurun Senioriurheilijat ry
6001Seija HellmanVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6003Eila HuuskonenKiuruveden Urheilijat
6005Siv KarlströmEsbo IF
6011Liisa MäkitörmäVarpaisjärven Vire
6021Leena TenhuJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6023Merja VuorinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N60 kolmiloikka
6013Anne NurmiHelsingin Kisa-Veikot
6015Merja PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6017Anna-Liisa SalminenHelsingin Kisa-Veikot
6018Tuula SiekkinenKuivasjärven Aura
6020Ulla TeittinenValkealan Kajo ry
6022Maarit VarisHelsingin Kisa-Veikot
  
N60 kiekko
6001Seija HellmanVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6005Siv KarlströmEsbo IF
6011Liisa MäkitörmäVarpaisjärven Vire
6012Raili NevalainenJuuan Urheilijat ry
6023Merja VuorinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6025Pirjo SuopelaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N60 seiväs
6001Seija HellmanVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6013Anne NurmiHelsingin Kisa-Veikot
  
N60 kuula
6001Seija HellmanVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6005Siv KarlströmEsbo IF
6009Leena LappalainenKuhmon Kiva ry
6011Liisa MäkitörmäVarpaisjärven Vire
6012Raili NevalainenJuuan Urheilijat ry
6015Merja PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6023Merja VuorinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6025Pirjo SuopelaJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
  
N60 3000m kävely
6019Tarja SirénIkaalisten Urheilijat ry
  
N60 300m aj
6001Seija HellmanVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6020Ulla TeittinenValkealan Kajo ry
6022Maarit VarisHelsingin Kisa-Veikot
  
N60 80m aj
6001Seija HellmanVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
6020Ulla TeittinenValkealan Kajo ry
6022Maarit VarisHelsingin Kisa-Veikot
  
N65 100m
6503Raija HildenRiihimäen Kisko ry
6510Toini NousiainenKunto-Pirkat ry
  
N65 200m
6503Raija HildenRiihimäen Kisko ry
6510Toini NousiainenKunto-Pirkat ry
6514Eliisa ReijonenTohmajärven Urheilijat ry
  
N65 400m
6503Raija HildenRiihimäen Kisko ry
6514Eliisa ReijonenTohmajärven Urheilijat ry
6517Sinikka SärkijärviRiihimäen Kisko ry
  
N65 800m
6503Raija HildenRiihimäen Kisko ry
6514Eliisa ReijonenTohmajärven Urheilijat ry
  
N65 1500m
6503Raija HildenRiihimäen Kisko ry
6504Sisko HiltunenOulun NMKY:n Urheilijat ry
6514Eliisa ReijonenTohmajärven Urheilijat ry
6518Mirjam TynkkynenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N65 5000m
6504Sisko HiltunenOulun NMKY:n Urheilijat ry
6518Mirjam TynkkynenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N65 10000m
6518Mirjam TynkkynenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N65 korkeus
6500Maire AhonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6501Tuula AlhoEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
6505Aija HynynenKuopion Vipinä ry
6507Anu MitroJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6508Raija MäkipääHelsingin Tarmo ry.
6510Toini NousiainenKunto-Pirkat ry
  
N65 moukari
6500Maire AhonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6502Raija HarjunenHelsingin Tarmo ry.
6510Toini NousiainenKunto-Pirkat ry
6519Marja-Leena ValtonenKunto-Pirkat ry
6520Elisa Yli-HallilaHelsingin Kisa-Veikot
  
N65 pituus
6510Toini NousiainenKunto-Pirkat ry
6511Kirsti PiipariHelsingin Kisa-Veikot
  
N65 keihäs
6501Tuula AlhoEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
6505Aija HynynenKuopion Vipinä ry
6508Raija MäkipääHelsingin Tarmo ry.
6511Kirsti PiipariHelsingin Kisa-Veikot
6513Riitta RajamäkiVirtain Urheilijat ry
6519Marja-Leena ValtonenKunto-Pirkat ry
  
N65 painonheitto
6502Raija HarjunenHelsingin Tarmo ry.
6507Anu MitroJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
6510Toini NousiainenKunto-Pirkat ry
6511Kirsti PiipariHelsingin Kisa-Veikot
6519Marja-Leena ValtonenKunto-Pirkat ry
6520Elisa Yli-HallilaHelsingin Kisa-Veikot
  
N65 kolmiloikka
6510Toini NousiainenKunto-Pirkat ry
  
N65 kiekko
6501Tuula AlhoEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
6508Raija MäkipääHelsingin Tarmo ry.
6510Toini NousiainenKunto-Pirkat ry
6511Kirsti PiipariHelsingin Kisa-Veikot
6512Sinikka PohjalaLohjan Louhi ry
6513Riitta RajamäkiVirtain Urheilijat ry
6516Leena ScheererJämsänkosken Ilves ry
6519Marja-Leena ValtonenKunto-Pirkat ry
6520Elisa Yli-HallilaHelsingin Kisa-Veikot
  
N65 kuula
6501Tuula AlhoEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
6502Raija HarjunenHelsingin Tarmo ry.
6506Seija KoivulaKunto-Pirkat ry
6508Raija MäkipääHelsingin Tarmo ry.
6510Toini NousiainenKunto-Pirkat ry
6511Kirsti PiipariHelsingin Kisa-Veikot
6512Sinikka PohjalaLohjan Louhi ry
6519Marja-Leena ValtonenKunto-Pirkat ry
6520Elisa Yli-HallilaHelsingin Kisa-Veikot
  
N65 2000m ej
6514Eliisa ReijonenTohmajärven Urheilijat ry
  
N65 3000m kävely
6505Aija HynynenKuopion Vipinä ry
6509Vieno MääränenKajaanin Urheilijat
6511Kirsti PiipariHelsingin Kisa-Veikot
6515Asta SavukoskiKeravan Urheilijat
  
N65 80m aj
6510Toini NousiainenKunto-Pirkat ry
  
N70 100m
7000Arja AholaLahtiSport
7002Terhi KokkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7004Maija KumpulaHaukiputaan Veikot ry
7010Irmeli MäihäniemiKunto-Pirkat ry
  
N70 200m
7000Arja AholaLahtiSport
7002Terhi KokkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7004Maija KumpulaHaukiputaan Veikot ry
7010Irmeli MäihäniemiKunto-Pirkat ry
  
N70 400m
7004Maija KumpulaHaukiputaan Veikot ry
7007Terttu MarttilaToivakan Rivakka ry
7009Airi MaunoSpove ry
7014Sinikka SaloKunto-Pirkat ry
  
N70 800m
7004Maija KumpulaHaukiputaan Veikot ry
7007Terttu MarttilaToivakan Rivakka ry
7014Sinikka SaloKunto-Pirkat ry
7015Ulla SepponenLahtiSport
  
N70 1500m
7004Maija KumpulaHaukiputaan Veikot ry
7007Terttu MarttilaToivakan Rivakka ry
7015Ulla SepponenLahtiSport
  
N70 5000m
7007Terttu MarttilaToivakan Rivakka ry
7015Ulla SepponenLahtiSport
  
N70 10000m
7008Mirkka TättiläVirtain Urheilijat ry
7015Ulla SepponenLahtiSport
  
N70 korkeus
7002Terhi KokkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7003Anna Maija KukkaHelsingin Kisa-Veikot
7013Helinä PihlajaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
N70 moukari
7003Anna Maija KukkaHelsingin Kisa-Veikot
7006Marja MaksimainenLahtiSport
7011Mirja MäntyläKunto-Pirkat ry
7012Liisa NiekkaHelsingin Kisa-Veikot
7013Helinä PihlajaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
N70 pituus
7002Terhi KokkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7003Anna Maija KukkaHelsingin Kisa-Veikot
7005Riitta LeppämäkiKuopion Vipinä ry
7006Marja MaksimainenLahtiSport
  
N70 keihäs
7011Mirja MäntyläKunto-Pirkat ry
7013Helinä PihlajaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
N70 painonheitto
7003Anna Maija KukkaHelsingin Kisa-Veikot
7006Marja MaksimainenLahtiSport
7011Mirja MäntyläKunto-Pirkat ry
7012Liisa NiekkaHelsingin Kisa-Veikot
7013Helinä PihlajaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
N70 kolmiloikka
7002Terhi KokkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7003Anna Maija KukkaHelsingin Kisa-Veikot
7005Riitta LeppämäkiKuopion Vipinä ry
7006Marja MaksimainenLahtiSport
  
N70 kiekko
7001Rauha ErvalahtiKunto-Pirkat ry
7006Marja MaksimainenLahtiSport
7011Mirja MäntyläKunto-Pirkat ry
7012Liisa NiekkaHelsingin Kisa-Veikot
7013Helinä PihlajaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
N70 kuula
7001Rauha ErvalahtiKunto-Pirkat ry
7010Irmeli MäihäniemiKunto-Pirkat ry
7011Mirja MäntyläKunto-Pirkat ry
7013Helinä PihlajaEtelä-Pohjanmaan Urheiluveteraanit ry
  
N70 3000m kävely
7015Ulla SepponenLahtiSport
  
N70 200m aj
7002Terhi KokkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7006Marja MaksimainenLahtiSport
  
N70 80m aj
7002Terhi KokkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7006Marja MaksimainenLahtiSport
  
N75 100m
7514Marjatta TaipaleToivakan Rivakka ry
7515Kirsti ViitanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N75 200m
7510Riitta RasimusKunto-Pirkat ry
7512Seija SarioHelsingin Kisa-Veikot
7514Marjatta TaipaleToivakan Rivakka ry
7515Kirsti ViitanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N75 400m
7501Inkeri JanhunenKunto-Pirkat ry
7502Leena KaartinenPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
7507Sirkka LiimatainenHarjun Urheilijat -82 ry
7509Tellervo PihlajaniemiKunto-Pirkat ry
7510Riitta RasimusKunto-Pirkat ry
7513Sinikka SimolaHyvinkään Seudun Urheilijat ry
  
N75 800m
7501Inkeri JanhunenKunto-Pirkat ry
7502Leena KaartinenPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
7503Pirjo KaretieJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7507Sirkka LiimatainenHarjun Urheilijat -82 ry
7509Tellervo PihlajaniemiKunto-Pirkat ry
  
N75 1500m
7506Hannele KivistöSpove ry
7508Eila MechelinRiihimäen Kisko ry
  
N75 5000m
7501Inkeri JanhunenKunto-Pirkat ry
7506Hannele KivistöSpove ry
7511Ilona SandmanSpove ry
  
N75 10000m
7506Hannele KivistöSpove ry
  
N75 korkeus
7512Seija SarioHelsingin Kisa-Veikot
7514Marjatta TaipaleToivakan Rivakka ry
  
N75 moukari
7500Helmi HoppuLempäälän Kisa ry
7504Terttu KilpeläinenLeppävirran Urheilijat ry
7505Maija KiveläKunto-Pirkat ry
7515Kirsti ViitanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N75 pituus
7503Pirjo KaretieJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7514Marjatta TaipaleToivakan Rivakka ry
7515Kirsti ViitanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N75 keihäs
7500Helmi HoppuLempäälän Kisa ry
7503Pirjo KaretieJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7504Terttu KilpeläinenLeppävirran Urheilijat ry
7515Kirsti ViitanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N75 painonheitto
7500Helmi HoppuLempäälän Kisa ry
7505Maija KiveläKunto-Pirkat ry
7515Kirsti ViitanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N75 kolmiloikka
7512Seija SarioHelsingin Kisa-Veikot
7515Kirsti ViitanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N75 kiekko
7500Helmi HoppuLempäälän Kisa ry
7515Kirsti ViitanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N75 seiväs
7515Kirsti ViitanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N75 kuula
7500Helmi HoppuLempäälän Kisa ry
7504Terttu KilpeläinenLeppävirran Urheilijat ry
7515Kirsti ViitanenVarsinais-Suomen Veteraaniurheilijat ry
  
N75 3000m kävely
7502Leena KaartinenPäijät-Hämeen Aikuisurheilijat ry
7503Pirjo KaretieJyväskylän Kenttäurheilijat ry.
7506Hannele KivistöSpove ry
7507Sirkka LiimatainenHarjun Urheilijat -82 ry
7511Ilona SandmanSpove ry
  
N80 100m
8004Irja NieminenToivakan Rivakka ry
8006Salme RantalaSpove ry
8007Sanni VäyrynenPulkkilan Ponsi ry
  
N80 200m
8004Irja NieminenToivakan Rivakka ry
8006Salme RantalaSpove ry
8007Sanni VäyrynenPulkkilan Ponsi ry
  
N80 400m
8007Sanni VäyrynenPulkkilan Ponsi ry
  
N80 moukari
8000Kerttu KangasmäkiLaihian Luja ry
8002Irene MerjamaaHelsingin Kisa-Veikot
8003Eila MikolaPorin Tarmo ry
8005Vieno NiilonenKuopion Vipinä ry
  
N80 pituus
8004Irja NieminenToivakan Rivakka ry
  
N80 keihäs
8000Kerttu KangasmäkiLaihian Luja ry
8003Eila MikolaPorin Tarmo ry
  
N80 painonheitto
8000Kerttu KangasmäkiLaihian Luja ry
8003Eila MikolaPorin Tarmo ry
8005Vieno NiilonenKuopion Vipinä ry
  
N80 kiekko
8000Kerttu KangasmäkiLaihian Luja ry
  
N80 kuula
8000Kerttu KangasmäkiLaihian Luja ry
  
N80 3000m kävely
8001Hanna LaurilaHämeenlinnan Tarmo ry
8004Irja NieminenToivakan Rivakka ry
  
N90 pituus
9000Senni SopanenSpove ry
  
N90 kolmiloikka
9000Senni SopanenSpove ry
  
N90 kuula
9000Senni SopanenSpove ry
   Helsingin Kisa-Veikot
PL 1
00251, Helsinki